Коротко про профілактику і лікування циститу

Захворювання сечостатевої системи можуть турбувати практично в будь-якому віці. Проблеми здатні торкнутися дітей і дорослих, чоловіків і жінок. Поставити точний діагноз і підібрати потрібну терапію може тільки фахівець. При виникненні дискомфорту при сечовипусканні, болю в районі тазу варто звернутися до сімейного лікаря. Він оцінить стан пацієнта, при необхідності направить до уролога або іншому вузького спеціаліста.

Не завжди лікування буде складним


Для діагностики доктор опитає пацієнта, дізнається про скарги, призначить потрібні аналізи, обстеження і проведе огляд у разі необхідності. Цистит (одне з найпоширеніших захворювань сечостатевої системи) при відсутності своєчасного лікування легко може перейти в хронічну форму з періодами загострень. Краще не допускати такого розвитку подій і при появі дискомфорту відразу звертатися до лікаря.


Найбільш яскраві симптоми циститу:
●біль, що підсилюється при сечовипусканні;
●почастішання позивів до сечовипускання;
●помутніння сечі.


Може визначатися невелике підвищення температури тіла. Тактика лікування залежить від безлічі факторів і визначається тільки лікарем. Може знадобитися курс антибіотиків.
Надалі доктор дасть рекомендації щодо профілактики рецидивів.
Ліки Канефрон Н – один з тих препаратів, що може призначити доктор при виявленні проблем з сечовими шляхами. Фітопрепарат відомий досить давно, виробництво відбувається в Німеччині. Оригінальний фармакологічний продукт випускають у формі крапель і таблеток на основі екстрактів та витяжок рослин. Препарат також призначають для профілактики (якщо лікар бачить в цьому необхідність). Дозування і тривалість застосування визначає фахівець.


Фітопрепарат виробництва Німеччини найчастіше призначають окремо і в складі комплексної терапії для профілактики і лікування таких захворювань:
●всіх видів циститу;
●гострого пієлонефриту;
●хронічного гломерулонефриту;
●сечокам’яної хвороби.

Незважаючи на натуральний склад «Канефрон Н», не потрібно починати його прийом до консультації з фахівцем. Не займайтеся самолікуванням.


Де купити препарат


«Канефрон Н» є в асортименті «Аптеки 9-1-1», яка доставляє лікарські засоби по всій Україні. На сайті його можна замовити в формі крапель і таблеток. «Аптека 9-1-1» відправляє замовлення відомими транспортними компаніями. Доступні послуги кур’єра. Нерідко товари реалізуються зі знижками, що можливо завдяки прямій співпраці з фармацевтичними компаніями.


Що ще зробити для профілактики


Навіть після того, як симптоми пройшли, варто більш ретельно дбати про здоров’я. Обговорити корекцію способу життя і підтримуючу терапію (якщо в ній є необхідність), потрібно з лікуючим лікарем.
Не зайвим буде дотримання загальних принципів здорового способу життя. Серед них підтримка водного балансу, мінімізація вживання алкоголю, помірна фізична активність, збалансоване харчування.
Переохолодження може спровокувати приступ загострення. Важливо також ретельно стежити за особистою гігієною.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

200 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.