Користь електролітів для малюків

Відсоток вмісту рідини в організмі дитини більший, ніж у дорослого. Наприклад, у новонароджених вода становить близько 80% маси тіла. Через блювоту, діарею або лихоманку може виникнути зневоднення, внаслідок чого організм не може нормально функціонувати. Швидко відновити водний баланс допоможе електроліт з фенхелем від виробника Humana. Засіб містить комплекс мінеральних речовин і вуглеводів, що сприяють швидкому відновленню сил та одужанню.

Роль електролітів в організмі людини

Електроліти — це речовини, що мають електричний заряд і сприяють проникненню в клітини організму поживних речовин. Вони виконують безліч завдань. Одна з головних — підтримка водного балансу. Дефіцит електролітів може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям. Це може статися через надмірне зневоднення. Разом із втратою рідини з організму виводяться корисні мікроелементи, такі як:

  • калій — сприяє нормальній роботі серця та нервової системи;
  • натрій — підтримує м’язи;
  • кальцій — зміцнює кістки та суглоби;
  • магній — покращує роботу мозку та серця;
  • хлор — нормалізує роботу травної системи.

Класичні симптоми дефіциту електролітів — втома, слабкість, спазми, нудота, блювання, діарея, закрепи. Швидко відновити нестачу цих елементів можна за допомогою спеціальних препаратів. Один з найкращих засобів для усунення зневоднення у дітей — електроліт Хумана. Він містить достатню кількість мікроелементів і сприяє швидкій регідрації. Перед вживанням порошок розчиняється у певній кількості води. Цим розчином можна легко напоїти дитину.

Переваги електроліту Humana: що важливо знати батькам

Електроліт Humana — це швидка допомога в разі харчових отруєнь, інфекційних захворювань, ацетонемічного синдрому та інтоксикації через підвищену температуру тіла. До складу препарату входить мальтодекстрин, що підтримує здоров’я під час хвороби та відновлює сили. Фенхель запобігає здуттю живота та ефективно ліквідує кишкові кольки. Засіб містить необхідні організму натрій, калій та інші речовини в спеціально підібраних пропорціях і концентраціях.

Лікарі стверджують, що завдяки застосуванню електролітів Humana в перші години хвороби стан дитини значно покращується. Препарат забезпечує користь для організму:

  1. швидко відновлює баланс води та електролітів;
  2. покращує всмоктування рідини та мінеральних речовин;
  3. усуває спазми в животику;
  4. нормалізує газоутворення та зупиняє діарею;
  5. забезпечує енергетичну підтримку та сприяє швидкому відновленню сил.

Засіб швидкий у приготуванні та легко розчиняється у воді. Він продається у невеликих саше-пакетиках, що дозволяє готувати розчин невеликими порціями. Препарат має приємний смак, тому малюки зазвичай вживають його з задоволенням.

Зазначимо, що електроліт «Хумана» не містить глютен, кристалічний цукор і лактозу, тому підходить для дітей від народження.

Де купити засіб для регідратації?

Електроліти можна придбати в аптеці або у надійного ритейлера, що пропонує дитячі товари, наприклад, в інтернет-магазині Pampik. Проте самолікуванням займатися не варто. Якщо у малюка спостерігаються симптоми зневоднення, радимо записатися до педіатра або викликати лікаря додому. Щоб точно не нашкодити дитині, краще проконсультуватися з фахівцем, що поставить точний діагноз і зробить потрібні призначення. І пам’ятайте: профілактика зневоднення та дотримання правильного питного режиму — найкраще рішення, що допоможе запобігти проблемі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook