Допомогти війську та покататися на атракціонах: у Вінниці пройшла акція “Долоньки захисту”

“Майбутнє України – у дитячих долонях!” – під таким девізом у вінницькому парку імені М. Леонтовича пройшла акція “Долоньки захисту”, приурочена до Дня захисту дітей. 

В межах заходу, організованого Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, діти допомагали волонтерам плести маскувальні сітки для військових, а у якості подяки отримували безкоштовні квитки на атракціони.

Задум знайшов підтримку сотень маленьких вінничан, які впродовж 27 травня – 1 червня приходили до парку, щоб долучитись до доброї справи. Подекуди плести сітки приходили цілі сім’ї. 

“Зараз немає жодної людини, яка б вважала, що допомагати війську не важливо. Це необхідно, кожен має допомагати чим може. До того ж, ми маємо виховувати нові покоління так, щоб вони розуміли, задля чого ми боремось зараз. Саме так я виховую сина”, – каже вінничанка Альона.

“Треба допомагати захисникам!”, – погоджується з Альоною її маленький син Рома, не відриваючись від плетіння сітки.  

У “найгарячіший” день акції – 1 червня, юних “павучків” відвідав голова Гумштабу Володимир Гройсман, а також співзасновники Штабу Вячеслав Соколовий та Сергій Моргунов. 

“Вдруге ми відзначаємо День захисту дітей в умовах повномасштабного вторгнення. За понад рік наші діти неймовірно подорослішали та на рівні з дорослими допомагають наблизити перемогу”, – відзначив Сергій Моргунов. 

Те, що війна змінила малечу, проте не позбавила їх радісних посмішок, помітив і Вячеслав Соколовий:

“Радісні, усміхнені, але вже не безтурботні та із дорослою серйозністю в очах. Такими я побачив дітей, що беруть участь в ініціативі “Долоньки захисту” – сказав він.  

Однак, у команді Гумштабу переконані: Україна обов’язково здобуде перемогу і діти будуть зростати у мирі та добробуті. 

“Діти – найцінніше, що в нас є. Дуже хочеться, щоб вони жили в мирній процвітаючій Україні. Прийде день нашої великої перемоги. Він буде, завдячуючи нашим воїнам, нашим військовим, волонтерам, – усім, хто робить все, що може, для країни, – підкреслив Володимир Гройсман.  

Додамо, що акція “Долоньки захисту” була організована у співпраці з Дирекцією парків та дозвілля територіальної громади, волонтерською спільнотою “Чарівна мережка” за підтримки міськради та облради, ГО “Молодь 3.0”, відділу молодіжної політики ВМР та Вінницької молодіжної ради.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook