Гроші на новий смартфон: як швидко отримати кредит

Сьогодні смартфон став не лише засобом комунікації чи розваги, а й робочим інструментом. Отже, якщо ваш гаджет вийшов з ладу або перестав «тягнути» необхідні додатки, важливо швидко знайти більш вдалу альтернативу. Але як бути, якщо для покупки гарної та сучасної моделі не вистачає грошей? Наприклад, взяти гроші в кредит на карточку.

Звісно, взяти кредит можна не тільки на смартфон: наприклад, вам може знадобитись новий потужний ноутбук або комп’ютер. В будь-якому разі, обравши надійний банк (наприклад, IdeaBank) ви зможете швидко та без зусиль отримати потрібні вам кошти.

Як отримати потрібну вам суму в кредит?

Більшість українських банків має власний мобільний банкінг, тож для подання заявки на отримання кредиту вам не буде потрібно йти до відділення.

Зазвичай все відбувається так:

  • Потрібно заповнити онлайн-заявку й очікувати на  SMS від представника банку. Якщо ви звернетесь в IdeaBank, очікування займе не більше ніж хвилину.
  • У разі позитивного рішення вам зателефонує менеджер, щоб обговорити необхідні деталі.
  • Після цього ви зможете підписати договір в найближчому відділенні банку (іноді є можливість замовити доставку договору та картки кур’єром).

Максимальна сума, яку можна отримати, встановлюється конкретною установою. Термін також, але, зазвичай, є декілька термінів на вибір. Тож можна обрати комфортні умови, що будуть ідеально підходити саме вам.

Які документи потрібні?

Якщо ще 10-20 років назад отримання усіх довідок для кредиту перетворювалось у неабиякої складності квест, зараз все значно простіше. Щоб придбати омріяний гаджет, вже не доведеться збирати десятки довідок з усіх можливих інстанцій: достатньо буде паспорту громадянина України, ІПН та в деяких випадках довідки про доходи (але частіше всього можна обійтись і без неї).

Що впливає на рішення щодо надання кредиту?

Для того, щоб успішно отримати кошти в кредит у більшості банків (в тому числі й в IdeaBank), важливо щоб ви мали громадянство України та на момент укладання договору вам виповнилось як мінімум 21 рік. Також бажано мати позитивну кредитну історію — все це значно збільшує ваші шанси.

На що можна витрачати кредитні кошти?

На будь-що, що не суперечить українському законодавству: гаджети, подорожі, оздоровлення, інвестиції тощо. Вам не потрібно звітувати про це перед банком: це цілком ваша особиста справа.

Платежі зазвичай стягуються кожний місяць у рівній пропорції, тож вам буде зручно планувати свої витрати. Можна використовувати для цього інтерфейс на сайті банку, мобільний додаток, платіжні термінали тощо (але обов’язково поцікавтесь розміром комісії).

Слід заздалегідь обговорити з консультантом, чи є якісь додаткові послуги та платежі (можливо, від деяких з них ви захочете відмовитись).

Так, звісно, можна сказати, що краще витрачати власні кошти, проте деякі покупки чи витрати не можуть чекати. Тож кредит на вигідних умовах — те, що треба в такій ситуації. Адже прозорі умови та зручність оформлення — один з найважливіших показників надійності та клієнтоорієнтованості банка.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook