Адвокатське бюро «Кучеренко та партнери»

Адвокатське бюро «Кучеренко та партнери» – це команда фахівців із величезним досвідом роботи на ринку юридичних послуг.

У нашому колективі зібрані висококваліфіковані фахівці з різних галузей права, «ми не сидимо в одному кабінеті і не протираємо штани, а виконуємо покладене на кожного з нас завдання»:

 • Податкові (адміністративні) справи ведуть:
  • колишній керівник юридичного відділу фіскальної (податкової) служби адвокат – Супрун М.І.
  • «гроза» податкового свавілля, колишній керівник великого підприємства адвокат – Дремлюх О.М.
 • Кримінальні та адміністративні справи:
  • понад двадцять років адвокатської практики в цій галузі.
 • Корпоративне право (далеко не всі спеціалісти розуміють корпоративне право і легковажно ставляться до нього, у зв’язку з чим підприємства несуть додаткові збитки (трапляються і дуже великі збитки) при здавалось би дитячих помилках, в нашому арсеналі є висококваліфіковані спеціалісти в цій галузі):
  • адвокат – Дремлюх О.М. (слава про його розум в цій галузі виходить далеко за кордони нашої країни, не рахуючи інші міста)
  • юрист – Боднар В.Р.
 • Банківське право:
  • колишній керівник колекторського підприємства у м. Києві, більше десяти років стажу на великих підприємствах адвокат – Кучеренко О.М.
 • Господарське право (всі наші спеціалісти вели великий і малий бізнес: виробництво, зберігання, в тому числі сертифіковане зберігання, продаж, поставка, в тому числі ЗЕД та ін.)
 •  Цивільні справи (всі наші спеціалісти мають великий досвід у веденні різноманітних цивільних справ, напевне немає такої галузі, з якими наші спеціалісти не стикалися, а тому при ухваленні рішення, хто буде вести саме Вашу справу, обирається саме той спеціаліст, який найбільше обізнаний з цією галуззю права).
 • Трудове право (мало хто розбирається в тонкощах цієї галузі, навіть самі кадровики багато чого не знають, в нас зібрані спеціалісти, які на великих підприємствах крім юридичної роботи вели кадрове супроводження, а тому мають великий досвід в цій галузі).
 • Сімейне право (багато хто не хоче копирсатися в чужих відносинах і не хоче вести такі справи, деякі вважають, що ці справи не заслуговують великої уваги і легковажно підходять до вирішення цих справ, спеціалісти нашого бюро вирішать дані справи в найкоротший термін і з найменшими втратами.)

Цінуючи унікальність кожного Клієнта, наша команда здійснює індивідуальний підхід до кожної його справи.

Поєднання наукових знань та практичного досвіду, індивідуальний підхід, орієнтація на економічний результат, інноваційні та ефективні рішення проблем Клієнта в найоптимальніші строки, надали впевненість нашим Клієнтам у вирішенні їхніх проблем та довіру до Адвокатського бюро «Кучеренко та партнери».

Чим ми зможемо Вам допомогти та в яких саме питаннях?

Насамперед наша мета полягає в захисті Ваших прав та законних інтересів.

Допомога при вирішенні складних питань, а саме в сферах сімейного, цивільного, адміністративного, господарського та кримінального права.

Крім того, наша команда має великий досвід щодо вирішення спірних питань при оформлені спадкових прав. Також здійснює допомогу при реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. 

Чому потрібно обрати саме нас?

Адвокатське бюро «Кучеренко та партнери» є досвідченим у своїй діяльності, відповідно ми виконуємо роботу якісно та працюємо на результат.

Ми робимо все, що в наших силах для захисту Ваших інтересів та за помірною ціновою політикою. 

Тел: (097) 417-29-24

АБ”Кучеренко та партнери”, Код ЄДРПОУ: 42588263. Послуги надаються відповідно до Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю ЗР №21/1554 від 17.07.2018 р.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

330 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.