Ютуб став незамінним каналом просування, що відкриває безмежні можливості для творчості та бізнесу. За даними компанії, кожного місяця Ютуб дивляться понад 2 мільярди користувачів, а кожного дня вони переглядають понад мільярд годин відео. Це означає, що Ютуб може допомогти тобі досягти великої аудиторії, підвищити свою репутацію та збільшити свої доходи.

Однак, щоб досягти успіху, важливо знати, як набрати підписників в Ютубі. Підписники — це люди, які зацікавлені в твоєму контенті, лайкають, коментують та поширюють ваші відео, що сприяє їхньому органічному розповсюдженню.

🤔 Але як залучити цю аудиторію? Чи допоможе накрутка підписників Ютуб? У цій статті розглянемо топ-стратегії для успішного росту вашого каналу на YouTube, які допоможуть зробити канал популярним та прибутковим.

RzkMrC1XgRaYHp1XCStYYhTAGERGvgtopUUXBc7mbWiiFYBVXDK6mt97XlajMsAmLCsaAmWL4TYd4LVqxVmRTP7mO63lmztx9FgukFo3w6OaGf6v1_Ec77RiHt7Hu01zvszqPka7tGqJlvxx0JsASuI

Як подивитися підписників в Ютубі

Перед тим, як почати будь-які дії з просування, важливо розібратися, де ви знаходитесь зараз. Проаналізуйте всі види ваших відео, їх популярність, а також реакцію аудиторії на них.

Скористайтеся інструментами аналітики Ютуб, для того, щоб переглянути кількість підписників на своєму каналі та дослідити демографічні характеристики аудиторії, джерела трафіку та ключові слова, за якими глядачі відшукують відео. YouTube Analytics надасть важливу інформацію про те, хто переглядає відео, звідки вони прийшли і як вони взаємодіють з вашим вмістом.

Як збільшити кількість підписників у YouTube: кращі стратегії

1️⃣ Створюйте цікавий та якісний контент

Це найважливіша та найочевидніша стратегія, яка допоможе вам привернути увагу аудиторії та збільшити її лояльність. Створюйте відео, які відповідають інтересам та потребам цільової групи, використовуйте привабливі заголовки та мініатюри, дотримуйтеся регулярного розкладу публікацій, та постійно покращуйте якість свого продукту.

2️⃣ Вдосконалюйте та оптимізуйте свій канал

Підтримуйте актуальність свого каналу YouTube, додавайте відповідні та популярні ключові слова, забезпечте адекватний опис свого каналу та поясніть зміст свого відео. Створіть транскрипцію, для того, щоб залучити більшу аудиторію, яка може говорити різними діалектами, але розуміє деякі загальні мови.

Транскрипції в основному діють як копія сторінки, надаючи вашому відео більше тексту для індексації. Найпростіший спосіб для користувачів знайти відео, яке їх цікавить, — це ввести ключові слова або фрази, пов’язані з їх потребами, у рядок пошуку Ютуб.

У вас не вийде привернути увагу користувачів до контенту, який ви створюєте, якщо вони не можуть швидко знайти ваші відео. Тому вам буде потрібно створити назви, які легко знайти, подумати про ключові слова, які шукає ваша цільова аудиторія, і включити їх в опис.

kDSo1tkiWxvu_-CTQ-lTgu8J_0sQGjRiAo3JvNzP5c6mrCg5aULKPcqJlxtmP17CRQVYzQkIGciLxUBKtNX0A0DEFi6Iv4s1hhQmaV5O2qgBem0D69165DnXTu3pOuX1g4QhF-28TT4LiIDB5FVQ0BI

3️⃣ Використовуйте соціальні мережі та інші платформи для просування  Ютуб каналу

Це допоможе вам розширити аудиторію та залучити нових глядачів з різних джерел. Створюйте сторінки та профілі в інших соціальних мережах, таких як Facebook, Instagram, Twitter, TikTok тощо, де ви можете ділитися відео та анонсувати нові релізи до своїх відео. Ви можете також спілкуватися з фанатами та створювати спільноту навколо каналу. Також можна використовувати інші платформи, такі як блоги, подкасти, форуми тощо, де у вас є можливість розповідати про канал, давати корисні поради та запрошувати людей підписуватися на вас.

4️⃣ Співпрацюйте з іншими Ютуб блогерами та інфлюенсерами

Це допоможе вам розкрити канал перед новою аудиторією, яка вже довіряє та слідкує за вашими партнерами. Це може бути створення спільних відео, гостьові виступи, обмін посиланнями, рекомендації один одного тощо. Також можна звертатися до інфлюенсерів з великою аудиторією та авторитетом у вашій ніші та замовити у них рекламу на свій канал за певну плату або інші умови.

🔍 Де шукати таких блогерів? Наприклад, можна ознайомитися, в кого найбільше підписників в Ютубі, і спробувати зв’язатися та запропонувати співпрацю.

5️⃣ Платна накрутка за допомогою спеціальних сервісів

Це швидкий та простий спосіб, як набрати багато підписників в Ютубі на ваш канал. Для цього скористайтесь спеціальними сервісами накрутки. Більшість з них мають чудову репутацію та пропонують гарантію якості.

💡 Якими сервісами ми радимо скористатися? Є кілька чудових варіантів.

OpJE9rf-NQBCBLrMozfK2kDWDOgJg9gPrmhe8GawRhkWLTqzj_MJf-S_14j1iBpUeuBSl-CkD8YFRhaST2KLdcdL7JaJoCFy-emBRBwJXLzPU4e8yfx6HMFBJCvXqSu6uuwZZe5tZgDBtoAU8Jh6jD8

Сервіси накрутки підписників на Ютуб

⚡️ LikesID.com

Це сервіс накрутки в соціальних мережах, який пропонує пакети підписників, лайків, переглядів, коментарів та інших видів активності для Ютуб та інших платформ. Сервіс обіцяє повну приватність, 100% безпечність, технічну підтримку, гарантію та високу якість результатів.

Переваги та позитивні якості LikesID:

 • Низькі ціни.
 • Швидка доставка (від кількох годин після оплати).
 • Доступні пакети з підписниками з різних країн, що дозволяє ширше охопити свою аудиторію.
 • Зручний інтерфейс сайту.

⚡️ LikesAround.com

Надійний і перевірений сервіс з хорошою репутацією, орієнтований на довгостроковий результат та утримання аудиторії. 

Переваги LikesAround:

 • Можливість набрати 1000 підписників в Ютубі на канал, або більше, залежно від ваших цілей.
 • Чудова підтримка клієнтів зі швидким розв’язанням проблем.
 • Безпечна та захищена система, яка не порушує правил YouTube.
 • Гарантія якості.

⚡️ Socialboss.org

Онлайн-маркетплейс соціального маркетингу, який пропонує якісних підписників, безпечну та швидку доставку, а також гарантію повернення грошей та поповнення.

Переваги сервісу:

 • Середні ціни.
 • Багато позитивних відгуків.
 • Великий вибір пакетів та платформ.
 • Можливість поставити питання перед замовленням.
 • Зручний інтерфейс та простий процес оформлення замовлення.

⚡️ Videosgrow.com

Сервіс накрутки відео на YouTube, який пропонує швидко набрати перегляди, підписники, лайки, коментарі та інше. 

Переваги Videosgrow:

 • Висока швидкість поставки послуги.
 • Різноманітні тарифні плани для вибору оптимального варіанту.
 • Можливість замовити пакети комплексних послуг.
 • Регулярні акції та спеціальні пропозиції для клієнтів.
 • Натуральне та органічне зростання аудиторії.
 • Професійний підхід до SMM-просування, що гарантує якісний результат.
SFF9feI1Nq9MvxJS6Lz8pZBWmXGi_ftuYhDR479MZA_Rcu5J4QMOzP12xhIvhjH4VbMVGQIquZ_xshcYeZJHNd3hT6-3FtsJXqF-x-mom-S2E6IEcNzDUJIOfC7xolUz8SGSRt7wIt5N41ig74kX6aw

Завершення

Скільки треба підписників на Ютубі, щоб заробляти гроші? В більшості випадків вистачить 500, що дозволить приєднатися до Партнерської програми YouTube. Але якщо ви з різних причин не зможете набрати достатню аудиторію, скористайтесь нашими порадами або замовте послугу накрутки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook