#зміни_у_Вінниці: Андрій Піжевський закликає долучитися до флешмобу

Відомий вінницький підприємець Андрій Піжевський закликає вінничан долучатися до флешмобу #зміни_у_Вінниці.

– Проаналізував результати дослідження суспільної думки мешканців міста від соціологічної агенції «Соціоінформ». На запитання «Як змінилася Вінниця?» вразив відсоток людей з думкою, що змін не відбулося (4%) та, що місто стало гіршим (3%), – пише Андрій Піжевський на своїй сторінці у Фейбук. – АГОВ люди, ви де живете? Чи можливо їм потрібно просто допомогти хоч щось помітити?

Саме тому, каже підприємець, він вирішив зробити власний невеличкий внесок у те, щоб показати зміни у Вінниці.

Проаналізував результати дослідження суспільної думки мешканців міста від соціологічної агенції “Соціоінформ”.На запитання «Як змінилася Вінниця?» вразив відсоток людей з думкою, що змін не відбулося (4%) та, що місто стало гіршим (3%).АГОВ люди, ви де живете? Чи можливо їм потрібно просто допомогти хоч щось помітити? Тому, вирішив зробити невеличкий внесок. Проїхав на велосипеді та зібрав невеличкий фотоальбом. І це лише малесенька частиночка тих змін, які на моїх очах відбулись за останніх 7 років.Друзі давайте разом допоможемо людям, яким важко помічати позитивні зміни.Долучайтесь до флешмобу #зміни_у_Вінниці

Опубліковано Андрієм Піжевським Субота, 11 липня 2020 р.

– Проїхав на велосипеді та зібрав невеличкий фотоальбом. І це лише малесенька частиночка тих змін, які на моїх очах відбулись за останніх 7 років, – пише він. – Друзі давайте разом допоможемо людям, яким важко помічати позитивні зміни. Долучайтесь до флешмобу #зміни_у_Вінниці.

Андрій Піжевський – засновник та власник приватної гімназії «Дельфін», кретивної агенції «Артинов»  та тревел-агенції з однойменною назвою. Він 15 років прожив у австралійському місті Мельбурн, кілька років тому разом з родиною повернувся у Вінницю. 

Нагадаємо, у мера Вінниці високі шанси перемогти вже у першому турі місцевих виборів: результати соцдослідження.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1020 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.