Зібрали 2,5 тисяч літрів сміття: вінницькі школярі прибрали Вишенський парк

Нещодавно лідери учнівського самоврядування разом з дитячим волонтерським центром «VinPatriot» провели екоакцію «Ековишенський», залучивши понад 30 учнів шкіл Вінницької громади до прибирання Вишенського парку вздовж річки Дьогтянець.

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

Ініціатива, яка стала частиною проєкту Upshift від команди Leader.communication, мала на меті не лише покращити екологічний стан міста, а й виховати у молоді відповідальне ставлення до довкілля.

Юні екоактивісти зібрали близько 2,5 тисяч літрів сміття, зробивши значний внесок у чистоту та привабливість Вишенського парку.

«Це не лише класна ініціатива, а й шанс зробити наше місто чистішим та привабливішим для всіх. Ми задоволені, що вдалося зібрати мотивовану команду і зробити таку корисну справу», – розповідає Роман Кундзіч, учень ліцею №10 та співорганізатор екоакції.

Представники департаменту освіти Вінницької міської ради підкреслили значення таких акцій для виховання молоді.

«Подібні заходи дають можливість дітям зрозуміти відповідальність кожного у підтримці добробуту і чистоти у рідному місті, у своїй країні. Це чудовий спосіб показати на практиці, як кожен з нас може зробити внесок у збереження довкілля», – зазначила головна спеціалістка відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти ВМР Антоніна Пастушенко.

Акція «Ековишенський» стала яскравим прикладом того, як об’єднання зусиль та ентузіазму молоді можуть сприяти покращенню міського середовища. Окрім безпосереднього прибирання, учасники також обговорили важливість збереження природи та розробили плани щодо подальших екоініціатив.

«Наше завдання – не тільки прибрати сміття, а й змінити ставлення людей до природи. Якщо кожен внесе свою частку, ми зможемо зробити Вінницю ще кращою», – додав Роман Кундзіч.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook