На Вінниччині обладнали ще одне укриття для відвідувачів школи та садочка

Нещодавно у Стадницькому старостинському окрузі, в селі Малі Крушлинці Вінницької громади, завершили ремонт укриття для учнів ліцею та відвідувачів дитячого садка «Яблунька».

Про це інформує Містопосилаючись на Вінницьку міську раду.

Як розповідають у департаменті освіти Вінницької міської ради, оскільки в ліцеї не було підвального приміщення, яке можна було адаптувати в найпростіше укриття, було ухвалено рішення зробити його поруч із закладом освіти.

Завдяки тому, що завершили ремонт укриття, усі здобувачі освіти Малокрушлинецького ліцею повернулись до офлайн-відвідування навчання.

«Для дітей Малих Крушлинець відновлення офлайн-навчання було неабияк важливо. Для здобувачів освіти мають бути створені належні умови, що відповідає пріоритету Вінницької громади – безпека та оборона. Тож відтепер у батьків з’явилась можливість спокійно працювати, допоки ліцеїсти та відвідувачі садочка на заняттях», – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Укриття облаштоване відповідно до вимог ДСНС: є резервне освітлення, протипожежний інвентар, місця для сидіння та відпочинку, аптечки, бойлер, санвузли, рукомийники, запаси питної води та їжі. Також діти в укритті можуть не тільки перечікувати повітряну небезпеку, а ще й продовжувати заняття згідно з планом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook