За неправильне паркування вінницькі водії заплатили 670 тис грн штрафів

Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу 3 липня відзначив важливість роботи інспекторів з паркування у центрі міста. За його словами, з початку їх роботи у травні і до цього часу, вже виписано 3 700 повідомлень про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. Згодом інспектори будуть фіксувати порушення не лише у «серці» міста, а й в інших його районах.

–До початку роботи інспекторів з паркування ми готувалися фактично рік. В першу чергу було необхідно їх підготувати, адже вони несуть відповідальність за виписку тих чи інших штрафів і повинні об’єктивно діяти у цьому напрямку, – зауважив Сергій Моргунов. – Вони почали роботу з центральних вулиць, і це була моя основна вимога. Якщо говорити про Соборну, то, думаю, вінничани теж можуть помітити позитивні зрушення. Далі цю географію необхідно розширювати і не тільки по центральній частині міста, а й по іншим районам і мікрорайонам Вінниці.

Міський голова переконаний, що усі учасники руху на дорозі повинні бути толерантні один до одного.

-Ніхто не має права порушувати, створювати дискомфортні умови і небезпеку для пішоходів чи громадського транспорту, – підкреслив він.

Нагадаємо, у Вінниці запрацювали інспектори з паркування.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

570 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.