З міського бюджету виділили майже 3 млн грн на деззасоби для садочків Вінниці

Майже три мільйони гривень міський бюджет виділив на закупівлю деззасобів та медичний огляд працівників дитячих садочків міста. Про це під час брифінгу 29 травня повідомив міський голова Сергій Моргунов. Він зауважив, що ці кошти спрямовані на підготовку закладів дошкільної освіти до роботи в карантинних умовах. Міський голова заборонив працівникам дитсадків збирати з батьків гроші на такі цілі.

За його словами, близько мільйона гривень з бюджету направлено на тестування працівників дитячих садочків на коронавірусну інфекцію (2800 чоловік) та їхній медогляд. 

-Для нас всіх і для мене особисто питання безпеки у дитячих садочках принципово важливе. Якщо ми запускаємо роботу цих закладів, ми зобов’язані зробити так, щоб всі працівники пройшли відповідне тестування на коронавірус, щоб до роботи з дітьми приступили лише здорові вихователі, нянечки і технічні працівники. Тому я дав доручення виділити кошти на тестування працівників дитячих садочків. Дослідження почнуть виконувати завтра дня у муніципальному діагностичному центрі, –сказав Сергій Моргунов. 

Ще 1,8 мільйонів направлено на придбання для садочків необхідних деззасобів, антисептиків, бактерицидних ламп, безконтактних термометрів тощо.  

-Наголошую, якщо у батьків намагатимуться збирати кошти на ці цілі, повідомляйте на Цілодобову варту або особисто мені, можна через Інтернет: сторінку Вінницької міської ради або сайт Майвін. Адже ці необхідні протиепідеміологічні засоби будуть закуповувати за рахунок міського бюджету. Я категорично забороняю працівникам дитячих садочків збирати кошти на такі цілі, – зазначив міський голова. 

Нагадаємо, у Вінниці за муниціпальними доплатами не треба стояти у чергах.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

460 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.