У Вінниці за муниціпальними доплатами не треба стояти у чергах

З липня до кінця 2020 року у Вінниці понад 14 тисяч містян будуть отримувати муніципальні доплати. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу 29 травня  і закликав людей, які претендують на такі виплати, не «бігти до прозорого офісу, не створювати черги і не наражатися на небезпеку».

-Вже з понеділка працівники соціальної політики будуть телефонувати відповідним категоріям вінничан і пояснять, як отримати таку доплату і хто має право її отримати. Вони скажуть, в який день прийти в ПО і  на яку годину. Станом на сьогодні ми маємо вже 1500 заявок на відповідні дні і години. Тому не потрібно о 9 ранку приходити і чекати свого часу, щоб написати заяву, – сказав Сергій Моргунов.

Він зауважив, що до цієї роботи залучать мобільних адміністраторів, які будуть їздити до тих вінничан, які фізично не можуть прийти до Прозорого офісу. Зокрема залучать і працівники територіального центру соціального обслуговування.

-Можна необхідні документи з заявою надіслати поштою або у телефонному режимі з’ясувати час прийому. Хочу наголосити, що зараз Прозорі офіси не працюють у звичайному режимі, тому потрібно буде стояти на вулиці в очікуванні. Прошу всіх уважно поставитися до цього і не створювати великі черги. Гарантую, що всі, хто мають право на відповідну доплату, її отримають, – підкреслив Сергій Моргунов.    

Нагадаємо, у Вінниці «Картсервіс» буде видавати картки у вихідні.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

590 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.