У Вінниці «Картсервіс» буде видавати картки у вихідні

Починаючи з 30 травня працівники КП «Вінницякартсервіс» будуть видавати муніципальні картки вінничанина у суботу та неділю. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. Завдяки цьому процес видачі персоніфікованих карток пришвидшиться і більшість містян  зможуть користуватись валідаторами у транспорті. Разом з тим, поки всі картки не видані, пільгові категорії вінничан можуть користуватись для проїзду своїми посвідченнями.

Загалом персоніфіковані муніципальні картки у центрі «Вінницякартсервіс» замовили 72 тисячі вінничан. Наразі видано 59 тисяч карт (понад 80%).  Під час карантину завдяки адресній доставці по домівках вінничан розвезли 10 тисяч карток.

За словами Сергія Моргунова, з 22 травня, «Вінницякартсервіс» відновив роботу з відвідувачами з дотриманням протиепідемічних вимог. Це призвело до додаткового навантаження на офіс.

– На жаль, біля офісу є черги, самі люди їдуть, поспішають їх отримати. Я керівництву «Картсервісу» висловив свою оцінку їхньої роботи та дав доручення, щоб вони і в суботу, і неділю також проводили видачу карток. Я хочу усіх заспокоїти і наголошую: вінничани пільгових категорій можуть користуватися відповідними посвідченнями, поки всі картки не будуть видані. Фізично неможливо в один день видати усі картки», – зазначив міський голова. 

У вихідні «Вінницякартсервіс» працюватиме з 9-ї до 16-ї години. Також, Сергій Моргунов зауважив, що муніципальні картки видаються не тільки у приміщенні офісу «Вінницякартсервіс». Центр налагодив розповсюдження карт через підприємства, квартальні комітети, профспілкові, спеціалізовані громадські організації (УТОГ, УТОЗ, Гармонія) та інші установи, які замовляли картки. 

Залишок карток планують доставити клієнтам до кінця червня. Вінничани, які замовили картку, але не звернулися до центру, отримають сповіщення на телефон із  запрошенням прийти за карткою у визначений час. Також планують відновити кур’єрську доставку.  

Нагадаємо, вінницькі сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, отримають допомогу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1210 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.