Як виглядають укриття в закладах освіти Вінниці

У закладах освіти ВМТГ за кошти міської ради продовжують ремонтувати та адаптувати підвальні та цокольні приміщень під укриття, аби з часом все більше учнів повернулось до звичного формату навчання, маючи для цього безпечне сховище.

Укриття у закладах освіти міста, якими наразі користуються школярі, не тільки оснащені усім необхідним для того, щоб зробити безпечним освітній простір, а ще мають яскравий вигляд.

Як розповіла директорка одного з закладів освіти Вінниці Марчук Світлана, то ідеї малюнків, які зобразили на стінах, черпали з книг, Інтернету та з фантазій педагогів й учнів, враховуючи побажання і батьків, які теж брали участь в оформленні приміщення.

«На стінах зображені пейзажі, тварини. Ми намагалися зробити малюнки оптимістичними аби школярі, які прийдуть в укриття, почували себе комфортно. Наразі ми завершуємо розфарбовувати стіни в укритті. Діти посміхаються, коли бачать яскраві малюнки, для нас це крутий результат. У планах зробити виставку робіт учнів, оскільки вінницькі школярі дуже талановиті, тому одну стіну прикрасимо саме роботами учнів закладу. Оскільки тривоги іноді тривають не одну годину, в планах зробити кінозал, щоб час в укритті проходив з користю та в приємній атмосфері. Ми будемо транслювати добрі та навчальні фільми», – каже вона.

Як розповіла директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, то у закладах освіти ВМТГ, учасники освітнього процесу пофантазувати та розмалювати стіни укриттів. “Це вкотре демонструє вміння українців відчувати яскравість життя навіть в такий час”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook