Вінниця отримала генератори з Німеччини

Вчора, 6 лютого, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, Вінниця отримала третій транш гуманітарної допомоги, від Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ». У вантажі, зокрема, вісім генераторів.

«Це третій транш допомоги від Німеччини. Обладнання передаємо для потреб наших трьох Прозорих офісів, закладів освіти та медицини, а також підприємств ЖКГ. Дякуємо МЗС Німеччини та Посольству за принципову підтримку – маємо можливість підсилити антикризові заходи щодо енергозабезпечення», – зазначив Сергій Моргунов.

До гуманітарної допомоги ввійшло 6 генераторів потужністю 50 кВт, 2 генератори потужністю 150 кВт, 48 павербанків, 4 контейнери для відходів місткістю 770 літрів та інші технічні матеріали.

У департаменті міського господарства Вінницької міської ради зазначають, що обладнання важливе для потреб критичної інфраструктури.

«Отримані генератори підсилять енергонезалежність нашої громади та допоможуть впоратись з викликами, які сьогодні постають перед нами», – зазначив директор департаменту міського господарства Віталій Місецький.

Міський голова Сергій Моргунов подякував західним партнерам за надану допомогу, та зазначив, що Німеччина уже не вперше надає гуманітарну допомогу Вінницькій територіальній громаді.

«Наша команда заздалегідь сформувала запас міцності по генераторах. І важливо, що міжнародні партнери також допомагають нам гідно пройти зиму. Наразі тільки Міністерство закордонних справ Німеччини надало Вінниці вже більше 30 тонн допомоги – окрім генераторів, це і модульні кухні, обігрівачі, намети з підігрівом та інше обладнання. Разом легше тримати енергетичний фронт», – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що у рамках першого траншу до Вінниці надійшло понад 8 тонн гуманітарної допомоги, якою підсилили муніципальну мережу пунктів незламності (https://www.vmr.gov.ua/nimechchyna-peredala-obladnannia-iake-pidsylyt-nashu-munitsypalnu-merezhu-punktiv-nezlamnosti-serhii-morhunov), а у рамках другого – 12 генераторів потужністю 5 та 8кВт, обігрівачі, 27 радіостанцій та інше обладнання. (https://www.vmr.gov.ua/Contents/ContentItems/43m2j2vp8fsg04mvr9k8q5rqxv)

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook