Як у Вінниці планують пришвидшити рух громадського транспорту

Вінниця розпочинає новий спільний проєкт із німецьким містом-побратимом Карлсруе.

Про це інформує Місто, посилаючись на телеграм Сергія Моргунова.

Він спрямований на подолання інфраструктурних викликів, які виникли внаслідок війни у Вінниці, та й загалом в громадах центрального та західного регіонів.

Йдеться про збільшення навантаження на дороги та громадський транспорт громади через те, що суттєво зросла кількість мешканців та приватних автівок. І це робить пересування містом складнішим і довшим.

“Якщо залишити це питання без уваги, з кожним роком ситуація на дорогах громади, особливо в центральній частині, ставатиме гіршою. Тому ми вже сьогодні шукаємо рішення, які можуть змінити ситуацію та покращити міську мобільність. В планах – пришвидшення руху громадського транспорту Соборною зі збереженням пріоритетності пішоходів та велосипедистів. За основу беремо досвід європейських фахівців, які вже успішно реалізовували подібні проєкти, зокрема в Німеччині. Працювати над проєктом будемо за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва (BMZ) та Engagement Global gGmbH (EG). Цей грант допоміг залучити муніципалітет Карлсруе.”, – інформує мер Вінниці.

Наразі разом із закордонними партнерами розробляється план трансформації, а після Перемоги України – будуть реалізовувати всі напрацювання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook