День без повісток: У Вінниці відбудеться рекрутинговий захід «Обирай сам»

У цю суботу у Вінниці відбудеться значна інформаційна подія, організована військовими рекрутерами. Це буде чудова нагода для всіх зацікавлених зустрітися з представниками різних військових підрозділів та навчальних закладів і поспілкуватися з ними.

Це вже другий захід «Обирай сам», який організовують у Вінниці з початку року. Перший минув наприкінці лютого. http://surl.li/qydkt

Мета рекрутингового заходу – налагодити ефективну комунікативну та інформаційну роботу з цивільним населенням щодо проходження військової служби за контрактом або призовом по мобілізації та вступна кампанія 2024 у військові навчальні заклади ЗСУ. Повістки під час заходу обіцяють не роздавати.

Тут можна буде поспілкуватися з представниками військових підрозділів та отримати відповіді на свої запитання. А представники військових навчальних закладів розповідатимуть абітурієнтам про умови вступу та різні спеціальності.

Ветерани війни матимуть нагоду дізнатися, де можна отримати підтримку для себе та сім’ї, а також про можливості працевлаштування. Усі охочі зможуть отримати юридичні консультації, відвідати благодійний концерт і підтримати ЗСУ.

Деталі за номерами телефонів: 097-953-60-32 та 093-497-02-37.

У випадку оголошення повітряної тривоги учасники заходу мають пройти до найближчого укриття.

Повісток у цей день у місті не роздаватимуть.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook