Хто потребує пільгового житла на Вінниччині

У Вінницькій області, починаючи із 2016 року, отримали житло 85 сімей учасників АТО/ООС, з яких 45 – сім’ї загиблих. На сьогодні житла потребують 44 сім’ї, відповідно на це необхідно 44 млн грн. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна. 

  • Торік житло придбала одна особа з інвалідністю ІІ групи з числа постраждали учасників Революції Гідності. На сьогодні потребують покращення житлових умов ще дві таких сім’ї, – каже вона.
    За словами Наталі Заболотної, минулого року пільгові кредити отримали 14 учасників бойових дій та 24 переселенців.
  • Програми також розраховані на пільгове кредитування житла для молодих сімей, одиноких молодих громадян, учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб, працівників бюджетних сфер і держслужбовців, – зазначила Наталя Заболотна. – Загалом до нас звернулися 747 осіб, які бажають взяти участь у такому кредитуванні. Із них 384 – учасники бойових дій і 363 – внутрішньо переміщені особи.
    Загалом поліпшення житлових умов на сьогодні в області потребують 1003 учасників бойових дій, членів сімей загиблих і переселенців.
  • Аналізуючи фінансову спроможність державного і обласного бюджету, органам місцевого самоврядування необхідно передбачити у місцевих бюджетах кошти на формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з урахуванням їх потреб. А також віднайти об’єкти житлового фонду для проведення будівництва, реконструкції і капітальних ремонтів за умовами співфінансування з місцевого бюджету в розмірі не менше 30%. Решта 70% – субвенція державного бюджету.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.