Хто кого перехитрив: у театрі Садовського показали парадоксальну комедію

У Вінницькому театрі Садовського відбулась чергова прем’єра. 22 жовтня глядачі поринули у світ парадоксальної комедії “Гра в детектив”. Акторська імпровізація за п’єсою Анатолія Дяченка викликала у залі бурхливу реакцію.

Щоб розповісти цікаву історію, часом вистачає лише двох осіб і мінімум декорацій. Тому весь час на сцені – Він, Вона та їхні таємниці.

Народні артисти України Анатолій Вольський і Таїса Славінська майстерно дурять публіку й один одного. Опинившись у зачиненій квартирі, парочка розпочинає власне слідство замовного вбивства, вдає із себе ідеальне подружжя і свариться через постійні телефонні дзвінки.

Вона пригадує своїх коханців, розповідає “солодку” історію з дитинства, влаштовує невелику вечірку, а Він з усіх сил намагається встигати за ходом її думок і самовпевнено вдавати із себе сміливця.
Хоча розв’язка історії видається очевидною, актори зуміли наштовхнути глядачів на власні роздуми. Гості театру, сидячи у глядацькій залі, також відчули себе детективами, коли розглядали приховані натяки у декораціях, уважно слухали репліки героїв і аналізували їхню незвичайну поведінку.

Цікавою знахідкою вистави також стало обережне руйнування четвертої стіни. Крім того, театрали вирішили додати ще двох персонажів. Мовчазні полісмени у виконанні Володимира Білозора та Андрія Побережного, хоч і з’являлися на сцені лише тричі, все ж додали певного шарму й гумору комедії.
Вінничанка Христина після завершення комедії розповіла, що залишилась у захваті від гри акторів.

Як мені сподобалися головні герої! Жінка така вся імпульсивна, така безпосередня. Знаєте, те як вона сварила чоловіка за читання газети і ті граматичні помилки чи коли розказувала історію, перескакуючи з одного на друге, а з другого на десяте, нагадало мені мою поведінку з чоловіком, – сміється вона. – Я теж запальна й емоційна. Я трохи хвилювалася перед походом в театр, все-таки карантин, але дуже рада, що пішла. У мене настрій однозначно покращився.

Інший глядач комедії Юрій зізнався, що здогадався чим все закінчиться ще на початку вистави, але це не завадило йому посміятися і відпочити.

Трохи передбачувано, якщо чесно. Але дивитися реально цікаво, хороші жарти, професійні актори. Я вловлював якісь такі фрази “на злобу дня”, ті самі захисні маски у поліцейських чи фото купюр у квартирі депутата – все ніби просто, але видно, що до деталей підійшли відповідально. Круто, що театр дивує, що намагаються всі вистави робити сучасними, не бояться десь експериментувати і перевіряти публіку, – сказав він.

Автор Дарина ДІДИК

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1810 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.