Вінницю готують до весни: прибирання парків та набережних

У Вінниці з початком весни розпочинається активна робота з прибирання.  Стосується це парків Вінниці, паркових зон та набережних, які об’єднані в єдине комунальне підприємство «Дирекція парків та дозвілля Вінницької територіальної громади».

 Керівник підприємства Олександр Мельник розповів, що Центральний Вінницький парк культури та дозвілля імені М.Леонтовича активно готується до початку роботі атракціонів та інших локацій для дозвілля.

Про це інформує Місто, посилаючись на Місто над Бугом.

«Так, ми не робимо це помпезно, оскільки зараз не той час… Разом із тим, ми готуємо нові атракціони, відроджуємо старі, так би мовити «вінтажні»: наприклад, мають запрацювати каруселі «Ланцюжок» та «Сюрприз», які багато вінничан знають ще зі свого дитинства. Готуємо, ремонтуємо, обслуговуємо… Мало хто знає, що, наприклад, наше легендарне «Колесо сміху» має лише єдиного свого «брата», який працює у Німеччині. Незважаючи на свій «поважний» вік цей атракціон також повноцінно функціонуватиме. А Вінницький «Планетарій» готує декілька нових пізнавальних програм. Парк буде озеленено: висаджуються нові дерева, клумби, квітники. В цей непростий час ми маємо створити оазу гарного настрою та відпочинку для всіх!» – повідомив Олександр Мельник в етері проекту «Рефлекторія» .

Оскільки пан Олександр є депутатом Вінницької міської ради – заступником комісії з питань підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку та сфери послуг, то він активно переймається нагальними питаннями розвитку цих сфер життя міської територіальної громади, а також розповів про продовження роботи Міжрегіонального гуманітарного штабу, що і нині формує різні вантажі для підтримки наших захисниць і захисників, які боронять на передовій нашу незалежність, а також – про допомогу внутрішньо переміщеним особам, жителям деокупованих регіонів, з якими у вінничан тривають партнерські відносини.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook