«Вінницязеленбуд» готує місто до весни

Навіть під час зимового періоду працівники МКП “Вінницязеленбуд” не припиняють свою діяльність. Комунальники продовжують доглядати за рослинами та готують місто до наближення весни, забезпечуючи красу та безпеку на вулицях.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Взимку одним з основних завдань комунальних працівників «Вінницязеленбуд» є догляд за рослинами у теплицях. Там триває активна робота над забезпеченням здорових та сильних рослин для міського ландшафту, які потім висадять на вулицях Вінниці. Директорка підприємства Тетяна Прибиш також розповіла, що у той самий час частина колективу працює над обрізкою та формуванням крон дерев по всьому місту. Це важлива процедура, що сприяє здоров’ю дерев, забезпечує естетичний вигляд та, звісно, безпеку в міському просторі.

Однак однією із найважливіших функцій команди «Вінницязеленбуду» є обстеження міста з метою виявлення аварійних дерев. Тетяна Прибиш додає, що дерева, які досягли певного віку, постраждали від погодних умов або хвороб, можуть стати небезпечними.

«Вчасне виявлення таких ситуацій та робота з ними є пріоритетом нашої команди, щоб забезпечити безпеку та комфорт містян. Зима – це також час підготовки до нового весняного сезону, отож команда МКП «Вінницязеленбуду» стежить за красою та безпекою міста», – зауважила Тетяна Прибиш.

Фахівці підприємства працюють над впровадженням нових інновацій та планують майбутні проєкти для збереження та покращення зелених просторів Вінниці, адже завдяки їхній праці та зусиллям громада процвітає та стає приємним місцем для проживання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook