Вінниця підтвердила свої позиції у рейтингу інвестиційної привабливості

14 січня рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомило про підтвердження кредитного рейтингу Вінниці на рівні uaА з прогнозом “стабільний” та рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invА+.

  • Такі рівні рейтингів відображають високу інвестиційну привабливість і високу спроможність міста розраховуватися за своїми зобов’язаннями. “Стабільний” прогноз, з найбільш високою часткою ймовірності, передбачає незмінність рейтингу на горизонті 12 місяців, – значиться у повідомленні на сайті агентства.
  • На думку агентства, вплив негативних чинників на економіку та фінансову спроможність міста залишається помірним. “Економічний комплекс міста наразі є достатньо диверсифікованим та в добрій мірі адаптувався до ризиків, що виникли у зв’язку з військовим конфліктом на Сході України та введенням торгових обмежень між Україною та РФ”, – вказується у повідомленні.
  • У розділі “Конкурентні переваги та недоліки у порівнянні з іншими містами країни” в агентстві зазначають, що у Вінниці локалізовані ключові органи державної влади регіону. Окрім того, місто має добру логістику, значну кількість різнопрофільних навчальних закладів, розвинену обслуговуючу, комунальну і соціальну інфраструктури. Конкуренція для бізнесу та вартість трудових ресурсів є нижчою, у порівнянні зі столицею. При цьому активне залучення локальних та іноземних інвестицій, а також політика максимальної прозорості по відношенню до бізнесу з боку місцевої влади позитивно впливає на інвестиційний клімат у регіоні, а також на економічний, кадровий та соціальний потенціал міста.
  • Важливо, щоб Вінниця була цікавою інвесторам та зміцнювала свій позитивний діловий імідж, – прокоментував новину Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Розуміємо, що подібною аналітикою користується бізнес у всьому світі для ухвалення рішень. І той факт, що Вінниця третій рік поспіль посідає досить високі позиції у сфері інвестиційної діяльності, – також сигнал для потенційних партнерів. Ми маємо і далі посилювати наші конкурентні переваги, щоб економіка міста зростала. Наші пріоритети у цьому напрямку – розвиток індустріального та технологічного парків і будівництво нових сучасних підприємств.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.