«Вінниця – найкрасивіше і найсучасніше місто», – Сергій Моргунов

Соціологічна група «Рейтинг» провела чергове Всеукраїнське муніципальне опитування на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI). Вінниця здобула 3,6 бала у індексі якості обслуговування та послуг. Наступним у рейтингу розмістились одразу 5 обласних центрів із індексом у 3,3 бала: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький, Маріуполь. А Харків та Тернопіль здобули по 3,2 бали.


Про це повідомляє Вінницька міська рада.


Сьогодні, 17 вересня, у Києві відбувається конференція з демократичного врядування, яка стартувала із презентації результатів щорічного всеукраїнського муніципального опитування. У роботі конференції бере участь Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Очільник Вінниці виступав під час панельної дискусії «Міста як акселератори розвитку: схожі проблеми – різні рішення».


«Мені дуже приємно, що за результатами сьомого всеукраїнського муніципального опитування ми знову лідери. Але хочу сказати, що успіх міст в першу чергу залежить і буде залежати від завершення реформи децентралізації. Не буде децентралізації – не буде успіху. На сьогоднішній день, на жаль, є певні тенденції, за якими ми розуміємо, що децентралізація не завершена, у тому числі і у конституційних змінах, щоб поставити останню крапку про дворівневе місцеве самоврядування. І це не є політичне питання, це питання розвитку громад»,

– каже Сергій Моргунов.


Вінниця вже традиційно отримала найвищі показники по країні у різних напрямках міської інфраструктури – це тротуари і дороги (зведений індекс – по 3,7 бала), збір сміття (3,9 бала), транспортна інфраструктура (індекс 4 бала) та вуличне освітлення (4,2 бала). Також містяни задоволені екологією – індекс складає 3,5 бала. В гуманітарній сфері у Вінниці найвищі показники в державі в таких сферах, як медицина (із індексом 3,1) дитсадки (3,8), заклади культури (3,7), заклади вищої освіти (індекс 3,8). Випереджає вінницька громада інші міста також в питанні доступу для людей з інвалідністю (індекс складає 3 бала) та у розвитку промисловості (2,9 бала).


Загалом 74% опитаних респондентів зазначили, що справи у Вінниці йдуть у правильному напрямку. Діяльність Вінницької міської ради схвалюють 75% містян. А діяльність міського голови позитивно оцінюють 78% жителів громади.


На сторінці у фейсбук Сергій Моргунов привітав вінничан.


“Попри складний ковідний рік, місто продовжило рух вперед. Але викликів чимало, це підтвердило і цьогорічне дослідження – наприклад, що стосується якості води. Треба працювати далі і спільно реалізовувати нашу Стратегію 3.0.
Ми пишаємось тим, що Вінниця залишається незмінним лідером з 2015 року. І це завдяки зусиллям всієї громади. За кожною перемогою – стоять вінничани і їхня кропітка щоденна робота. Ми – сильна команда!
А ще – вінничани вважають, що Вінниця – найкрасивіше і найсучасніше місто в країні. І я з цим погоджуюсь! Ми любимо і цінуємо нашу Вінницю, незважаючи на рейтинги. Дякую за віру в місто і внесок кожного!”

– привівтав очільник міста.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

340 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.