Вінницьких жінок-поліцейських нагородили відзнаками та медалями

Очільник Вінницької обласної поліції Іван Іщенко нагородив 15 поліцейських нагрудними знаками «Відзнака» Головного управління у Вінницькій області, медалями «Ветеран служби», «20, 15 та 10 років сумлінної служби» та вручив чергові спеціальні звання поліції.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Міжнародний день боротьби за права жінок полковник поліції відзначив, що з початку широкомасштабного вторгнення, жінки-поліцейські щодня несуть службу зі зброєю в руках.

«Сьогодні у поліції Вінниччини служать і працюють близько 1000 жінок. 17 з них вимушено переїхали та продовжили службу в нашому управлінні. 13 жінок брали участь у бойових діях задовго до 24 лютого. Слідчі, оперативники, кінологи, криміналісти, вибухотехніки – поліцейські жінки є практично всюди, – відмітив Іван Іщенко. – Я вдячний кожній за професійне виконання своїх обов’язків та самовідданий захист інтересів людей».

На завершення очільник обласної поліції Іван Іщенко побажав наполегливості та професіоналізму задля подальшого бездоганного виконання службових завдань на благо українського народу та заради Перемоги! – “Я впевнений, що серед усіх скарбів світу, ви оберете ПЕРЕМОГУ! І вона обов’язково буде!”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook