Вінницьких поліцейських навчали по-європейськи поводитися із затриманими

4 листопада у Вінниці відбулася робоча зустріч керівників підрозділів поліції, які здійснюють  діяльність, пов’язану з конвоюванням та утриманням осіб в ізоляторах тимчасового тримання з працівниками регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Участь у заході взяли керівники базових  ізоляторів  тимчасового тримання,  роти конвойної служби  поліції ГУНП області, керівник відділу  регіонального представництва Уповноваженого  Олена  Ярошенко, регіональний координатор  взаємодії з громадськістю  цього ж відомства Наталія Гурковська  та старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції Петро Ткачук.

Вінницьких поліцейських навчали по-європейськи поводитися із затриманими

Під час зустрічі  Олена Ярошенко зупинилася на стратегічних напрямках діяльності інституту  Уповноваженого,   зокрема реалізації превентивного механізму дотримання прав людини.

Координатор регіонального відомства Наталія Гурковська, у свою чергу, розповіла присутнім  про функції Уповноваженого та методи його роботи, пов’язані з діяльністю правоохоронних органів та просвітницькі заходи, в рамках яких відбувається ця робоча зустріч.

Вінницьких поліцейських навчали по-європейськи поводитися із затриманими

Учасники заходу переглянули презентацію про європейські стандарти поводження із затриманими особами, обговорили актуальні питання взаємодії між відомствами, спрямовані на чітке дотримання поліцією законодавства, недопущення  фактів катувань, подолання та попередження різних негативних явищ і протиправних проявів в діяльності поліції.

Вінницьких поліцейських навчали по-європейськи поводитися із затриманими

Своєю чергою  представник Управління дотримання прав людини НПУ Петро Ткачук, який сприяв в організації  проведення заходу,  подякував його учасникам за можливість отримати європейський досвід у такому форматі роботи та розповів про особливості застосування норм законів про попереднє ув’язнення.

Нагадаємо, Правоохоронці провели навчання у Немирівському суді

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1540 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.