Вінницьким проєктам інститутів громадянського суспільства обіцяють фінансову підтримку

З першого червня розпочинається конкурс з визначення соціально-культурних проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Переможці отримують фінансову підтримку з бюджету Вінницької міської ОТГ на реалізацію своїх ідей, які мають соціально важливе значення для громади в цілому. Цього року в бюджеті для підтримки розвитку ініціатив ІГС передбачено 1 млн грн. Визначений розмір фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проектів: мінімальний – 25 тис. грн та максимальний – 100 тис. грн.

Розпочинаючи з 2012 року, цей конкурс Вінницька міська рада проводить щороку. Переможцями стануть ті громадські об’єднання, проекти яких будуть визнані кращими за певними критеріями. Вони отримають фінансову допомогу з бюджету Вінницької міської ОТГ на реалізацію своїх ідей.

У рамках “Концепції інтегрованого розвитку Вінниці 2030” визначено ряд комплексних заходів для співпраці та підтримки громадянського суспільства. Одним із таких заходів є конкурс соціально-культурних проектів для вінницьких громадських об’єднань. Міська влада, навіть в умовах сьогодення вирішила підтримати інститути громадянського суспільства та надати традиційну фінансову підтримку на реалізацію проектів. 

Відзначимо, що учасниками конкурсу можуть стати інститути громадянського суспільства – громадські організації, творчі та громадські спілки, із статусом юридичної особи, зареєстровані в установленому порядку не менше ніж за шість місяців до дати оголошення конкурсу та згідно із законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів. 

Усі проекти повинні бути спрямовані на виконання стратегічних пріоритетів “Концепції інтегрованого розвитку Вінниця 2030”. З усіма деталями конкурсу можна ознайомитися на сайті міської ради у розділі «Конкурс соціально-культурних проектів інститутів громадянського суспільства у 2020 році» за посиланням.   

Кінцевий термін подачі проектів – 1 липня 2020 року (включно).

Консультації щодо участі в конкурсі та правил написання проектів надаються за телефонами: 59-51-59, 59-51-36, 59-51-55.

Нагадаємо, на Вінниччині 23 проєкти громадських організацій отримають співфінансування з бюджету.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.