Вінницький міський голова висловився про петицію щодо звільнення свого радника Віктора Перлова

Під час брифінгу 12 червня міський голова Вінниці Сергій Моргунов зауважив, що у місті  працює кілька років поспіль робоча група з питань транспорту та мобільності. Віктор Перлов з самого початку був там як громадський активіст і, зокрема, завдяки його внеску у дорожню інфраструктуру, кількість ДТП за участі пішоходів у місті значно скоротилася.

– У цю групу входять представники громадських організацій, профільних департаментів, патрульні поліцейські, працівники Муніципальної варти, Агенція просторового розвитку, ГО «Гармонія», зокрема, бере участь у сегменті доступності у Вінниці, а також представники громадськості, – пояснює міський голова.  – Ця група розглядає досить широкий спектр питань, пов’язаних з безпекою руху. Це стосується велосипедистів, автомобілістів, пішоходів та муніципального транспорту. Віктор Перлов спочатку був у цій групі у ролі громадського активіста. Потім я запропонував йому стати моїм радником за принципом: «Якщо критикуєш – то пропонуй». Перші кроки, які ми робили в рамках цієї робочої групи – це створення острівців безпеки.

За інформацією Патрульної поліції Вінницької області, у Вінниці кількість ДТП за участі пішоходів знизилася на 70 % у порівнянні з попередніми 2018-2019 роками.

-Це об’єктивний результат ефективної діяльності всієї робочої групи. Я можу сказати, що багато міст звертаються до нас з пропозицією обміну досвідом. Багатьох цікавить, яким чином ми досягли саме таких результатів. Я думаю, що це має бути головним критерієм оцінки роботи Віктора Перлова, як ефективного учасника робочої групи щодо створення відповідних комфортних умов для всіх учасників руху, в першу чергу – пішоходів, – підкреслив він.   

Нагадаємо, що вінничанин Олександр Павлович напередодні, 27 травня, створив петицію з пропозицією звільнити радника міського голови Віктора Перлова. Це сталося після оприлюднення проєкту реконструкції площі Гагаріна у Вінниці. Станом на 12 червня петиція набрала 375 підписів з 350 необхідних.

Нагадаємо, радник міського голови спокійно відреагував на петицію щодо свого звільнення.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook