Радник міського голови Вінниці відреагував на петицію щодо свого звільнення

Після публікації в соціальних мережах проєкту реконструкції площі Гагаріна вінничанин Олександр Павлович створив петицію щодо звільнення радника Вінницького міського голови Віктора Перлова. Він називає радника мера некомпетентним, а на підтвердження своїх слів додає до петиції візуалізацію майбутньої реконструкції.

Втім, сам Віктор Перлов відреагував на критику спокійно.

— Вже була петиція проти острівців безпеки. Була петиція про повернення пріоритетності руху на площі Гагаріна. Обидві не набрали потрібну кількість голосів. Подивимось, що буде з цією петицією… Це життя, зміни не завжди всім подобаються.  Всі ці розмови можливо б не виникали, якби люди орієнтувались не тільки на те, як їм зручно за кермом, а враховували, що більшість містян користуються громадським транспортом, — прокоментував ситуацію газеті “Місто” Віктор Перлов. 

В тексті петиції необхідність звільнити Віктора Перлова обгрунтовується тим, що посилаючись на досвід Європейських країн Віктор не враховує особливості міста Вінниця, а просто застосовує “вирвані з контексту” рішення. 

“Не знаю чи є у Віктора Євгенійовича автомобіль, але з його діяльності складається відчуття наче він зовсім не знає дорожньої ситуації в місті. Останнім провалом є опублікований вчора проект з організації руху на площі Гагаріна, замість збільшення пропускної здатності в цьому проекті зроблено все, щоб площа стала ще одним місцем постійних заторів”, — йдеться в тексті петиції.

Між тим, відомо, що місцевий активіст Віталій Павловський 9 квітня цього року подавав власну пропозицію щодо врегулювання руху на перехресті площі Гагаріна. Вона зводилась до “повернення в попередній стан 2017 року дорожніх знаків” і не знайшла підтримки у вінничан, зібравши менше половини необхідних для розгляду голосів.

Нагадаємо, у Вінниці впорядкували перехрестя вул.Князів Коріатовичів та Городецького.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4.9K2 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.