Вінницький АТОвець викликав боксера Усіка на бій "за законами війни та вулиці"

Вінничанин Андрій Грачов, учасник АТО, а нині начальник відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій управління соціальної підтримки та державних гарантій облдержадміністрації викликав на спаринг боксера Олександра Усика. Той нещодавно потрапив у базу “Миротворця” через пропаганду дружби з Росією, і вже прийняв виклик на бій від борця Грицая.

“Простий хлопець із Вінниці, неодноразовий призер України по боротьбі дзю-до і самбо. Мені 37 років. Я не так сильно тренуюся, як колись, але я тобі обіцяю, дуже грандіозний бій”, – звертається до Усика вінничанин в Фейсбук.

Він переконаний, що Усик і трьох хвилин “не виживе” в раунді з ним.

“І я як ветеран, як бойовий офіцер, як людина, яка все життя в спорті! Я тобі покажу! Хто на кого напав, і з ким у нас війна… Битися будемо за законами війни і вулиці. Так як завжди”, – додає Андрій Грачов.

Додамо, що Усик нещодавно разом із іншим боксером Ломаченко знявся у фільмі “Здрастуй, брате, Христос воскрес!”, розміщеному 5 травня на YouTube-каналі російського монастиря “Корсунська пустинь”. У фільмі він, серед іншого, заявив, що і далі підтримуватиме контакти зі своїми друзями з РФ, незважаючи на хейт на свою адресу.

Нагадаємо, Вінницькі родини учасників АТО гостювали у святого Миколая.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook