Вінницькі бабусі з дідусями влаштували велопрогулянку на муніципальних велосипедах

Підопічні Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування відкрили велосезон. Бабусі з дідусями на муніципальних двоколісних влаштували велопрогулянку у центральному парку ім. М. Леонтовича.

“Давайте, дівчата, сміливіше! Огурчиком!”. Так розпочали велосезон вінницькі бабусі з дідусями. За головного тут – Микола Павлович Сидорук. Чоловік називає себе “капітаном команди”. Бабусь, які не вміють кататися на велосипеді – а таких сьогодні було дві – навчає разом із товаришем.

“Я минулого року одну вже навчив кататися. Потім ходив свататись. Але вона відмовилася”, – жартує Микола Павлович.

Чоловіку – 80 років. На велосипеді катається з дитинства. Не пропустив нагоди сісти на двоколісний і сьогодні. Каже, погода хороша, сонячна, то чому б не проїхатися.

“Мій син зараз на фронті, воює з рашистами”, – розповідає Микола Сидорук. – Колись мій дід воював з німцями. Тепер син захищає Україну. Я пишаюся ним. І дякую, що зараз ми маємо можливість ось так у Вінниці відволіктися і відпочити”.

На муніципальних велосипедах “терцентрівці” катаються уже 5 рік поспіль, розповідає завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Вікторія Вдовцова.

“У нас учасники від 60+. Вони всі активні, позитивні. Велосипеди нам подарувала міська рада, аби підопічні відділення денного перебування мали можливість виїздити на такі велопрогулянки. У нас місто добре підлаштоване для катання на велосипедах”, – додає Вікторія Вдовцова.

“Спорт – це життя”, – переконані в Терцентрі. Тому для бабусь та дідусів також доступні різні спортивні гуртки.

Більше інформації про них та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою вул. Соборна, 50.

Або ж звертайтеся за номером (0432) 67 05 90.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook