Вінницька міська територіальна громада отримала два автобуси для приєднаних територій

Незабаром у Писарівці та Малих Крушлинцях, які недавно приєдналися до Вінниці, будуть курсувати сучасні та комфортні шкільні автобуси. 22 лютого Вінницька громада отримала можливість покращити шкільний транспорт завдяки 50% співфінансуванню з міського бюджету до коштів освітньої державної субвенції на закупівлю автобусів.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як розповіла заступниця міського голови Галина Якубович, важливо, що ці автобуси, є повністю інклюзивними: вони низькопідлогові та пристосовані під потреби людей з інвалідністю.

«Тобто діткам для зручності і, звичайно, для того, щоб батьки розуміли, що їхні діти будуть безпечно доставлені до школи», – сказала Галина Якубович.

Уже невдовзі ці автобуси пройдуть реєстрацію, а у штат освітнього закладу буде додано посаду водія. Опісля цього шкільний транспорт зможе вийти на маршрути.

Як додала директорка департаменту освіти Оксана Яценко, потреба у підвезенні дітей до освітніх закладів на приєднаних територіях справді є. Тому нові автобуси полегшать та суттєво прискорять цей процес.

«Нові автобуси допоможуть покращити транспортне сполучення, забезпечивши школярів зручним та доступним способом пересування», – підсумувала директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook