Вінничанка Зоя Рачковська вже 34 роки озеленює місто: «Ми працюємо, аби Вінниця завжди була квітучою»

Працівниця міського комунального підприємства міської ради «ВінницяЗеленбуд» кожного дня виходить на роботу, аби вінничани та гості міста тішили око красою Вінницької міської територіальної громади.

Уже 34 роки Зоя Рачковська працює у МКП «ВінницяЗеленбуд». Пані Зоя розповідає, що за ці роки були різні моменти, але жодного разу вона не пошкодувала за вибір професії.

«Я закінчила навчання у 1988, а пізніше цього ж року пішла працювати по направленню з навчального закладу на підприємство, тоді воно ще мало назву «Міський трест зеленого господарства», – каже вона.

За цей час колектив та діяльність змінювались, але бажання приходити щоденно на роботу не покидало пані Зою. За її словами роки в підприємстві пролетіли дуже швидко, недарма кажуть, що в хорошій атмосфері час летить вдвічі швидше.

«Звичайно, буває нелегко, але коли бачиш квітучу та доглянуту Вінницю, розумієш, що працюєш не дарма. Адже сотні людей щоденно дивляться на твою роботу. Попри ситуації, які вносять свої корективи – місто квітне та процвітає», – розповідає жінка.

Пані Зоя каже, що, не дивлячись на важку працю за різних погодних умов, робота приносить їй задоволення.

«Ми працюємо для нашого міста, аби люди у своїй буденній круговерті могли на мить зупинитись, замилувавшись чудовими краєвидами і квітучими ланшафтами. Трішки відпочити душею та посміхнутись, – ділиться Зоя Рачковська. – Звісно, в нашій роботі дуже велику увагу потрібно приділяти догляду за рослинами, бути уважним і розумітись на усіх нюансах, адже кожна рослина потребує особливого догляду, і про це потрібно пам’ятати».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook