Вінничан запрошують приєднатися до онлайн-розмови про Голодомор

Центр історії Вінниці спільно з Інститутом дослідження Голодомору запрошують усіх охочих приєднатися до онлайн-розмови “Голодомор 1932-1933 рр. на Вінниччині: актуальний стан вивчення та перспективи дослідження”, яка відбудеться 28 листопада о 14:00. Про це йдеться в анонсі на facebook-сторінці Центру історії Вінниці.

Учасниками розмови будуть Сергій Гула – кандидат історичних наук, заступник директора Центру історії Вінниці та Тетяна Швидченко – кандидатка історичних наук, заступниця директора Інституту дослідження Голодомору. Модеруватиме захід дослідниця Голодомору 1932-1933 років Аліна Карбан.

“Спікери окреслять такі питання: передумови та особливості здійснення Голодомору-геноциду на Поділлі; механізм реалізації геноцидної політики на місцевому рівні; реакції та поведінка влади і населення в умовах Голодомору 1932-1933 років; діяльність Інституту дослідження Голодомору – першої державної інституції, що системно займається дослідженням Голодомору-геноциду 1932-1933 років.: напрями досліджень та наукові заходи, робота з джерельними базами тощо; масовий збір Національним Музеєм Голодомору-геноциду свідчень, реліквій, світлин родин, яких не оминув Голодомор 1932-1933 років”, – зазначають організатори.

Крім того, вінничанам нагадують про всеукраїнську акцію вшанування пам’яті жертв тоталітарного режиму “Запали свічку пам’яті”.

Нагадаємо, боротьба проти колективізації: голодомор став способом покарання українців за прагнення свободи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

340 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.