Вінничанин створив петицію про перейменування 4-ї школи-ліцею ім. Менделєєва

Вінничанин Роман Костишин створив петицію про перейменування 4-ї школи-ліцея ім.Д.І.Менделєєва.

Як зауважив у петиції пан Роман, що з підписанням Президентом Володимиром Зеленським закону “про географічні назви”, що передбачає так звану “деколонізацію” топонімів (географічних назв) в Україні.

“Прошу перейменувати 4-ту школу ліцей ім.Д.І.Менделєєва в школу ім.Горбачевського Івана Яковича. Іва́н Я́кович Горбаче́вський гербу Корчак[5] (15 травня 1854, с. Зарубинці, нині Тернопільський район Тернопільської області — 24 травня 1942, Прага) — український хімік, біохімік, гігієніст та епідеміолог, термінограф, громадсько-політичний, освітній діяч. Академік ВУАН (1925 р.), дійсний член НТШ. Іван Горбачевський — кандидат на Нобелівську премію з фізіології та медицини 1911 року[6]. Брат Антіна Горбачевського”, – йдеться  петиції.

Також Роман Костишин зазначив, що закону України про декомунізацію та деколонізацію, Д.І. Менделєєв був кацапським імперіалістом – націоналістом, членом ультраправого монархічного руху «Чорна сотня» яка привселюдно принижувала українців, називала нас «малоросами» та була проти нашої незалежності.

Підписати петицію можна за посиланням: https://petition.e-dem.ua/vinnytsia/Petition/View/2581?fbclid=IwAR0NkG53gPumUs5iiFccEdIJXfF9MyQXbtlupf8a0CnxRh_YjcP3xSmENsw

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook