Відвідувачки Вінницького терцентру виготовляють килимки та теплі шкарпетки для Захисників і Захисниць

Літні відвідувачки Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування активно долучаються до допомоги Захисникам і Захисницям. Сами підопічні центру виготовляють килимки та в’яжуть теплі шкарпетки для військових. Отримані вироби передають волонтерам, які безпосередньо доставляють їх до військових.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Теплі хендмейд вироби виготовляють працівниці та відвідувачі факультету здорового способу життя відділення денного перебування. Під керівництвом Валентини Морнової бабусі виготовляють яскраві килимки та теплі шкарпетки. Працівники Терцентру співпрацюють з волонтерами, які збирають речі та передають їх пункт призначення.

«Уже другий рік наші працівники та відвідувачі невтомно плетуть для захисників теплі речі, вкладаючи у свою роботу не тільки сили, але й турботу про кожного, хто наразі боронить Україну і наближає Перемогу!» – зазначає директорка Терцентру Галина Бачинська.

Як зауважують самі бабусі, в’язання теплих виробів – це чудова нагода зайнятися улюбленою справою та тим самим допомогти військовим.

Нагадаємо, хендмейд вироби бабусі Терцентру неодноразово передавали також у медзаклади, де лікуються військові. Також підопічні беруть участь у благодійних ярмарках, де продають свої вироби, а виручені кошти передають на ЗСУ.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook