Відтепер у Десні та Вінницьких Хуторах діятимуть безкоштовні гуртки для дітей від VinSmart

Мережа підліткових клубів за місцем проживання VinSmart продовжує розширювати свою географію. В цьому навчальному році відвідувати безоплатні заняття зможуть більше дітей зі старостинських округів. Якщо торік гуртки VinSmart працювали лише у Писарівці, то тепер мережа VinSmart також відкриває свої двері в Десні та Вінницьких Хуторах.

Як розповів директор КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира, мережа VinSmart щороку розширює свої горизонти у роботі з вихованцями й цей рік не став виключенням.

“Загалом, з відкриттям цих двох центрів у приєднаних територіях, маємо 14 Центрів по Вінницькій міській територіальній громаді. Відкриття нових напрямів діяльності на території старостинських округів є активним вектором розвитку для підростаючого покоління, особливо у сьогоднішні нелегкі дні. Педагоги Центру стануть не лише вірними друзями для малюків, а й допоможуть їм поринути у новий світ знань”, – зазначив він.

“Ми продовжуємо розвивати наші Центри, які знаходяться біля Вінниці, адже є велика популярність у їх відвідуванні й головне – гуртки працюють безкоштовно, – зауважила начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Наразі, до 15 вересня, триває прийом заяв від батьків, чиї діти бажають відвідувати заняття. Початок занять в обох новостворених локаціях заплановано на жовтень.

У Десні гуртки працюватимуть на території місцевого дошкільного навчального закладу. Як розповідає староста Деснянського старостинського округу Галина Обливач, тут уже виконані ремонтні роботи.

“Для наших батьків та діток – це дуже хороше починання. Наразі триває прийом заявок. Як показали наші попередні дослідження – бажаючих навчатися дуже багато, – розповідає Галина Обливач. – Прийом заяв здійснюється в онлайн-форматі. Але якщо у батьків немає можливості заповнити гугл форму, вони можуть заповнити заявку у паперовому вигляді в приміщення старостинського округу».

У Вінницьких Хуторах гуртки від VinSmart діятимуть на території КЗ “Вінницько-Хутірський ліцей”.

“Щоб дітям було комфортно навчатися в приміщеннях де розмістяться гуртки уже виконали внутрішні ремонтні роботи, – розповідає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко. – Мова йде про два приміщення, завдяки чому тут можна створити два повноцінних класи для дітей різних вікових категорій. Загалом, це буде вже другий Центр VinSmart на території нашого округу, адже уже два роки як гуртки від VinSmart діють у Писарівці”.

В обох Центрах діятимуть три гуртки: англійська мова, дошколярик та творча майстерня. Прийом заявок здійснюється в онлайн-режимі через заповнення Google-форми.

Для мешканців Десни:

дошколярик;

англійська мова;

творча майстерня.

Для жителів Вінницьких Хуторів:

дошколярик;

англійська мова;

творча майстерня.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook