Ви знаєте мою позицію: мер Вінниці прокоментував завдання антикорупційного відділу міськради

Із 1 липня у Вінниці створили відділ, який займатиметься організацією і забезпеченням антикорупційної політики на території Вінницької міської ОТГ. Таке рішення підтримали депутати під час сесії міської ради.

Скільки працівників працюватиме у новоствореному відділі, поки що не уточнюють. Але на сайті НАЗК повідомляють, що загальна кількість працівників уповноваженого підрозділу не може перевищувати 15 осіб.

У міськраді уже знають, чим вони будуть займатися. Працівники розроблятимуть, організовуватимуть та контролюватимуть заходи щодо запобігання корупційних правопорушень. Також працівники цієї структури організовуватимуть роботу з оцінки корупційних ризиків у діяльності виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ та закладів міської ради.

Ще одна із функцій цього відділу – контроль подання декларацій посадовими та службовими особами виконавчих органів міської ради, керівниками комунальних підприємств, установ та закладів міської ради. Якщо будуть зафіксовані факти про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій, про це повідомлятимуть Національне агентство з питань запобігання корупції.
Загалом працівники антикорупційного відділу контролюватимуть дотримання антикорупційного законодавства.

  • Відділ з питань запобігання та виявлення корупції буде проводити конкретну реальну роботу, а не формальну. Однозначно його працівники повинні ефективно реагувати на всі звернення громадян, будь-які скарги щодо дій працівників Вінницької міської ради та комунальних підприємств. Ви знаєте мою позицію – жорстко реагувати на всі ці виклики. Якщо хтось винен, він повинен відповідати за законом, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Автор Інна МАРТ

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

940 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.