В очікуванні відновлення державного фінансування у Вінниці будують стадіон біля школи №33

У Вінниці триває будівництво сучасного спортивного стадіону для міської школи №33. Завершити його планується уже цієї осені, а наразі очікується відновлення державного фінансування. Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Вінницького міського голови, проект такого масштабу коштує 29 млн грн. У будівництво з бюджету міста вкладається понад 12 мільйонів гривень. У минулому 2019 році будівництво також фінансувалося за державною програмою. Утім з початку 2020 року роботи тут виконувалися тільки за рахунок міського бюджету.

Стадіон школи №33 у Вінниці: масштабна реконструкція

Попри непросту ситуацію продовжуємо будівництво сучасного спортядра для 33-ої школи з єдиною у місті смугою перешкод. Думаю, що за своєю функціональністю цей шкільний стадіон перевершить усі сподівання місцевої молоді. Тут облаштують футбольне поле, майданчики для ігрових видів спорту, гімнастичне й тренажерне обладнання – усе за сучасними стандартами. Буде роздягальня. Створять умови для людей з інвалідністю та малобільних груп населення. Територія буде освітлена та під відеонаглядом. У здоров’я дітей потрібно інвестувати завжди. Проект такого масштабу коштує 29 млн грн. У минулому році отримали підтримку по державній програмі. З бюджету громади вкладаємо у реконструкцію більше 12 млн грн. Роботи, які тривають з початку 2020 року, фінансуються за рахунок міста. Очікуємо відновлення державного фінансування.Зробимо усе можливе, щоб нове поле юні вінничани спробували уже цієї осені.

Опубліковано Сергієм Моргуновим Пʼятниця, 3 квітня 2020 р.

– Попри непросту ситуацію продовжуємо будівництво сучасного спортядра для 33-ої школи з єдиною у місті смугою перешкод. Думаю, що за своєю функціональністю цей шкільний стадіон перевершить усі сподівання місцевої молоді, – повідомляє мер Вінниці Сергій Моргунов. – Тут облаштують футбольне поле, майданчики для ігрових видів спорту, гімнастичне й тренажерне обладнання – усе за сучасними стандартами. Буде роздягальня. Створять умови для людей з інвалідністю та малобільних груп населення. Територія буде освітлена та під відеонаглядом.

Нагадаємо, школу на «Поділлі» у Вінниці поки добудовують за гроші місцевого бюджету.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.