На Вінниччині 75 хворих на COVID-19: дев’ять нових випадків за добу

У Вінницькій області станом на 10 ранку 5 квітня лабораторно підтверджено вже 75 випадків захворювання на COVID-19. У пресслужбі МОЗ України повідомляють, що в Україні вже зареєстрували 1251 хворих людей на коронавірусну хворобу. З них 25 пацієнтів одужали, 32 випадки завершилися летально. За останню добу зафіксували 156 нових випадків.

Голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський повідомив, що зі 161 підозри на захворювання коронавірусною інфекцією 77 не підтвердилися. За його словами, вже протестовано 1260 зразків матеріалів, з них 1194 – негативні. В осередках спалаху коронавірусної інфекції обстежили 161 особу з підозрою на звохворювання, 1086 контактних осіб і з профілактичною метою обстежили 30 людей, які були на обсервації. У Вінницькому лабораторному центрі МОЗ є запас ПЦР-тестів на 3300 осіб.

— Захворіли семеро дітей: по троє з Вінниці та Гайсину і одна дитина з Чернівецького району. Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у Вінниці – 51, в Гайсинському районі – 9, Вінницкому районі – 3, Жмеринський, Крижопільський та Хмільницький район – по 2 випадки, у Ладижині, Чернівецькому, Крижопільському, Липовецькому, Тиврівському, Тростянецькому та Ямпільському районах – по одному випадку. Наразі йдуть епідеміологічні розслідування, збирають біологічні матеріали від усіх контакних осіб для повного обстеження всіх потенційно інфікованих людей, – сказав Владислав Скальський. – 31 пацієнт з COVID-19 лікуються в стаціонарі, решта 44 в амбулаторних умовах. Вони мають легку симптоматику або навіть безсимптомний перебіг хвороби і знаходяться під наглядом сімейного лікаря. Стабільно важкий стан наразі у трьох пацієнтів, але без погіршення. Двоє з них – це чоловік та жінка середнього віку. Хвороба в них протікає важко через наявність супутніх захворвань, які спричиняють важкий стан. Ані позитивних, ані негативних новин про дівчинку, яка перебуває у Могилів-Подільській лікарні наразі немає. Загальний стан більшості пацієнтів задовільний, їх симптоматично лікують і постійно контролюють медики. Сподіваюся на покращення стану всіх пацієнтів і їх швидке одужання.

Голова Вінницької облдержадміністрації підкреслив, що за останню добу зафіксували 1442 виклики на “швидку”. Виїздів було 550 – з них 11 підозр на коронавірусну інфекцію, а вісьмох пацієнтів госпіталізували.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

▪️Вінницька область — 75 випадків;
▪️Волинська область — 19 випадків;
▪️Дніпропетровська область — 14 випадків;
▪️Донецька область — 8 випадків;
▪️Житомирська область — 11 випадків;
▪️Закарпатська область — 28 випадків;
▪️Запорізька область — 39 випадків;
▪️Івано-Франківська область — 105 випадків;
▪️Кіровоградська область — 37 випадків;
▪️м. Київ — 225 випадків;
▪️Київська область — 82 випадки;
▪️Львівська область — 15 випадків;
▪️Луганська область — 3 випадки;
▪️Одеська область — 26 випадків;
▪️Полтавська область — 9 випадків;
▪️Рівненська область — 38 випадків;
▪️Сумська область — 49 випадків;
▪️Тернопільська область — 160 випадків;
▪️Харківська область — 1 випадок;
▪️Херсонська область — 10 випадків;
▪️Хмельницька область — 10 випадків;
▪️Чернівецька область — 220 випадків;
▪️Черкаська область — 60 випадків (випадок було знято у зв’язку із технічною помилкою фахівців області під час внесення даних);
▪️Чернігівська область — 7 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 5 квітня 2020 року до Центру надійшло 453 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 5493 повідомлення про підозру на COVID-19.

Нагадаємо, на Вінниччині 66 хворих на COVID-19, серед них шестеро дітей.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.