У вінницькому муніципального притулку за минулий рік 67 собак знайшли домівку

Протягом минулого року Вінницький муніципальний притулок для тварин надавав кваліфіковану допомогу для собак та котиків не тільки нашої громади, а й з окупованих територій. Завдяки фінансуванню із міського бюджету, заклад забезпечений усім необхідним, а саме: кормом, ліками, вакциною. Так, протягом року вдалось влаштувати у нові домівки 67 собак.

Хвостиків, які перебувають у закладі, співробітники притулку завжди підтримують та опікуються ними. Навесні до закладу евакуювали собак з Харкова, Миколаєва, Маріуполя, Куп’янська. Всі прибули в 2022 році, коли почалося повномасштабне вторгнення.

«Тварину оглядають, ветеринар оцінює стан її здоров’я та у разі необхідності надає першу медичну допомогу, далі проводять обробку від бліх, – зазначає начальник Муніципального притулку для тварин Леонід Зелінський. – Також протягом року ми здійснювали вакцинацію, стерилізацію, кастрацію та вакцинацію від сказу собакам і котам та продовжуємо це робити. Адже ці заходи необхідні аби не було епідемії».

Так, за минулий рік вакцинували 1473, а прооперували 1489 тваринок. Усіх їх відловили на вулицях міста або вінничани самі зверталися до закладу. Зауважимо, що усі операції проводяться безкоштовно. Заклад також укомплектований необхідним для роботи транспортом, забезпечений спеціалізованим обладнанням для вилову тварин, необхідною сучасною медичною технікою, в тому числі рентген-апаратом та апаратом УЗД.

У Муніципальному притулку зазначили: «Неможливо всіх собак із вулиць зібрати і закрити в одному місці, адже їх кількість постійно зростає. Ми проводимо відповідні заходи, аби знизити рівень різних захворювань, спільних для людей і тварин, а також запобігти випадкам агресивної поведінки собак та відповідно усунути небезпеку для людей».

Притулок для тварин функціонує на умовах постійної ротації: когось із хвостатих прилаштовують у нові домівки, де їх люблять, хтось з’являється новий. За минулий рік вдалось адаптували 67 собак у нові домівки.

«Взяти хвостатого друга з притулку – це і відповідальність, і терпіння. Але коли ви приходите додому після важкого робочого дня і бачите люблячу мордочку, яка вас чекає, у той момент зникає втома, підіймається настрій та готовність підкорювати вершини», – говорить ветеринарний фельдшер Владислав Гандзій.

В муніципальному притулку для собак вінничани можуть знайти собі надійного та вірного друга, який принесе багато позитивних емоцій та радості.

Тим, хто бажає взяти до себе додому чотирилапого друга, який стане домашнім улюбленцем, потрібно звернутись за тел. 067 383 8377 або ж приїхати за адресою притулку: Гонти, 26 Е. Більше про притулок можна дізнатись на фейсбук сторінці закладу https://www.facebook.com/vinmsfa/.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook