У Вінниці діти виготовляли паперових янголів для військових

Девʼятеро дітей з Вінниці та з вимушено переміщених родин виготовляли паперових янголів для військових ЗСУ. Майстер-клас зініціювали працівники дитячої точки “Спільно”. Його працівниця Ольга Черната говорить, провели захід, аби дати учасникам можливість поспілкуватися з однолітками та зайнятися творчістю.

“Як на мене, це патріотичне виховання і спілкування, якого не вистачає, діти мають розвиватися між однолітками, комунікувати”, — каже Ольга Черната.

Точку “Спільно” створили на початку жовтня. Тут, окрім майстер-класів, надають гуманітарну та психологічну допомоги родинам переселенців, розповідає Ольга Черната.

Усі матеріали учасникам майстер-класу надають безкоштовно. Захід відбувається за фінансової підтримки ЮНІСЕФ та благодійного фонду СОС Дитячі містечка.

Майстер-клас тривав дві години. Кожен з учасників виготовив по кілька паперових янголів. Один залишають собі на згадку, решту передадуть українським захисникам.

Шестирічна Уляна з Вінниці оздобила янгола блискітками. Його хоче передати військовому ЗСУ.

“Я старалася, хотіла, щоб було більше блискіток, яскраві вони, а Росія не любить яскраве”, — каже Уляна.

11-річний Олександр Козир з Донеччини до такого майстер-класу долучився, каже,вперше. Його янгол у патріотичних кольорах.

“Я роблю янгола для захисників ЗСУ. Мій янгол буде синьо-жовтий і оранжевий. Для захисників. Буде оберігати ЗСУ і захисників наших”,— каже Олександр

Виготовити янгола для військових прийшла і восьмирічна Даша. Дівчинка разом з родиною приїхала з Харкова.

“Я бажаю, щоб цей янгол оберігав військових”,— каже Даша.

Бабуся Даші Ольга говорить, у Вінниці живуть з березня. Друзів у її онучки поки що небагато. Тому такі майстер-класи відвідують із задоволенням.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook