У Вінницьких Хуторах в рамках програми співфінансування асфальтують 2-й провулок Леонтовича

Програма співфінансування з капітального ремонту доріг тепер доступна і для мешканців приєднаних до Вінниці територій. Першим об’єктом, ремонт якого виконується спільним коштом міського бюджету та жителів старостинського округу, став 2-й провулок Леонтовича, що у Вінницьких Хуторах. 70% вартості робіт фінансуються з міського бюджету, решту 30% — сплачують мешканці.

Як розповідає представник молодої команди Вінницької міської ради, 24-річний очільник найбільшого в Україні округу, Владислав Кривешко, це пілотний проєкт для старостинських округів, до приєднання роботи з асфальтування доріг нерідко виконувались повністю коштом жителів вулиць. Проєкт має бути виконаний досить швидко та якісно. В його рамках планується заасфальтувати ділянку загальною площею 750 метрів квадратних та протяжністю 170 погонних метрів.

“Реалізація цього проекту стала можливою завдяки підтримці міського голови, — розповідає Владислав Кривешко. — Фактично, щоб мати можливість поширити цю програму на територію старостинських округів було потрібно розробити окремий порядок на зразок того, який до цього часу діяв для організацій самоорганізації населення (квартальних комітетів). Тепер такий є й для округів, тож до програми співфінансування можуть долучатися і інші охочі не лише з нашого, а й усіх округів”.

За словами старости, зараз в окрузі проводиться відповідна робота, щоб в наступному році участь в проєкті по співфінансуванню змогли взяти мешканці ще, принаймні, двох вулиць.

“Насправді, потреба в асфальтуванні доріг в окрузі досить велика, питання ускладнюється ще й тим, що в нас є вулиці, де проживають в основному люди поважного віку, тому на перспективу ми розглядаємо різні шляхи як можна вирішити цю ситуацію”, — зазначає Владислав Кривешко

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook