У вінницький кардіоцентр закуплять сучасне обладнанняСьогодні, 4 грудня, у Вінниці відбулось друге засідання сесії міської ради 8 скликання. На ній депутати розглянули 35 питань порядку денного. Які з них були найважливішими, розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

  • “Враховуючи підсумки року, збалансували бюджетний ресурс для виконання найбільш пріоритетних завдань у всіх сферах життя міста.
  • Продовжуємо роботи по кисневих точках у міських лікарнях. Нагадаю, що місто вже забезпечило киснем 80% «ковідних ліжок». Додатково отримали державну субвенцію.
  • За рахунок бюджету громади плануємо нові закупівлі сучасного обладнання для кардіоцентру, нове приміщення для якого зараз будується.
  • Спрямували кошти на додаткове технічне забезпечення міських шкіл: придбаємо 200 ноутбуків та 60 комп’ютерів для якісного онлайн-навчання.
  • Також розпочали процедуру прийняття у комунальну власність об’єднаної громади закладів освіти, медицини, культури приєднаних сіл. Важливо зберегти колективи установ та передбачити кроки з покращення їх матеріально-технічного забезпечення”, – написав очільник Вінниці.Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

580 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.