У Вінницькій громаді розпочинається щорічна перевірка водних об’єктів та прибережних захисних смуг

У місті Вінниця діє Програма охорони навколишнього природного середовища міської територіальної громади на період з 2021 по 2025 роки. Ця програма передбачає проведення регулярної перевірки водних об’єктів та їх прибережних захисних смуг на всій території громади.

До складу робочої групи, яка перевірятиме річки, струмки та ставки входять працівники Вінницької міської ради, комунальних підприємств, представники старостинських округів та профільних служб.

Як повідомила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Ольга Ремешевська, відповідні перевірки будуть проводити протягом року як у Вінниці, так і на приєднаних територіях – Стадницькому, Вінницько-Хутрівському та Деснянському старостинських округах.

“Обстеження будемо проводити з метою покращення стану водойм у Вінницькій громаді. Це впровадження Зеленого курсу громади, який Вінниця задекларувала у 2022 році, присвяченого збереженню довкілля. Напередодні в місті проводилися дослідження малих річок, які стали основою для розуміння, що водні об’єкти можуть бути якісно інтегровані в міське середовище. Власне, такі заходи допоможуть нам змінити ставлення містян до річок, струмків та ставків як до цінного природного потенціалу”, – сказала Ольга Ремешевська.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook