У Вінниці виконали капремонт систем електропостачання у 18 будинках

У Вінниці завершили капітальний ремонт систем електропостачання та щитових ще у двох багатоквартирних будинках. Зокрема, це будинки за адресами: вулиця А. Янгеля, 69 та вулиця П. Тичини, 21.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Загалом, як зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький, з початку року капітально відремонтували системи електропостачання та електрощитові в 18 багатоквартирних будинках міста. Ще у 25 багатоповерхівках – виконали поточний ремонт. Проведення цих ремонтів дозволить підвищити надійність роботи обладнання в осінньо-зимовий період та в умовах можливих відключень електроенергії, які ми мали торік, у зв’язку з атаками ворога по енергетичній інфраструктурі країни.

“Розуміючи, що ця зима як і минула може бути досить складною, ми продовжуємо оновлювати будинкові системи електропостачання. Ці заходи дозволяють зменшити ризик виникнення аварійних ситуацій, – зазначає очільник департаменту. – Під час капітального ремонту, в залежності від потреби, може виконуватися як заміна чи ремонт усієї будинкової системи, разом з щитовими, або ж ці роботи можуть виконуватися окремо”.

Наприклад, під час капремонту електрощитових замінюються автомати, трансформатори, клемники, наконечники тощо.

Під час поточного ремонту – лише частково замінюють зношені елементи. В обох випадках, за потреби, можна провести перефазування аби урегулювати розподіл навантаження.

Усі роботи виконують на підставі звернень мешканців та здійснюють на умовах співфінансування. Левову частку витрат бере на себе міський бюджет.

Наразі представники підрядних організацій капітально ремонтують системи електропостачання за адресами: проспект Коцюбинського, 32, вулиця Репіна, 18 та проспект Космонавтів, 55.

Раніше будинкові системи електропостачання відремонтували за наступними адресами: вул. Замостянська, 30; вул. В. Винниченка, 16; вул. Генерала Григоренка, 39; вул. Стельмаха, 41; вул. А. Первозванного, 2А; просп. Юності, 26; вул. В. Порика, 37; вул. Келецька, 64/47А; вул. А. Первозванного, 26; вул. О. Антонова, 28; вул. Немирівське шосе, 10; вул. Кропивницького, 20 та вул. Келецька, 41,вул. Островського, 23, просп. Космонавтів, 67, вул.Порика, 12.

Загалом, до кінця року планують капітально відремонтувати системи електропостачання в понад 20 будинках.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook