У Вінниці відбулося жеребкування учасників Програми по будинку на вул. Привокзальній

Сьогодні, 8 травня, відбувся черговий етап жеребкування з відбору кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади». Мова йде про нову багатоповерхівку із підземним паркінгом на вулиці Привокзальна, 30. Це другий житловий будинок, який зводиться за Програмою з початку повномасштабного вторгнення та, наразі, він є найбільшим за всю її історію.

Жеребкування відбувалося в приміщенні міської ради. Перш ніж запрацював лототрон усіх учасників муніципальної програми привітав заступник міського голови Андрій Очеретний. Він нагадав, що найбільша квота – 32 квартири – встановлена для Захисників та Захисниць , які виборюють майбутнє нашої країни.

«Під час додаткової реєстрації у нас зареєструвались 16 кандидатів на участь у Програмі. І найголовніше – це те, що ви вже всі визначені учасниками Програми першої черги, тож гарантовано будете в другому етапі сьогодні тягнути жереб на квартири», – додав він.

Окрім учасників бойових дій у російсько-українській війні, сьогодні жереб тягнули працівники закладів освіти та охорони здоров’я, молоді сім’ї, представники інших категорій громадян, а також одна людина з інвалідністю першої групи.

Оксана Швецова переїхала до Вінниці із Донецької області в 2015 році. Розповідає, відтоді пройшла навчання у «Центрі комплексної реабілітації «Поділля», здобувши фах – візажиста. Наразі ж її заповітною мрією є власна оселя.

«В мене зараз склались так обставини, що можу взяти участь у цій Програмі. Вже дуже хочеться свого житла, оскільки дотепер винаймаю, – каже пані Оксана. – За жеребом мені дісталася однокімнатна квартира на 3 поверсі. Це майже 45 квадратних метрів. Для мене буде цілком достатньо».

Радіє тому, як розпорядилася фортуна й інша учасниця жеребкування – Наталія Раковська. Зізнається, вже вдруге випробовує долю у Програмі, раніше витягнути заповітний жереб їй не поталанило.

«Я завжди надіюся, що все, що робиться – все на краще. Це вже мій другий досвід і він видався вдалим, – посміхається дівчина. – Витягнула однокімнатну квартиру навіть більшу за площею, ніж сподівалась. Вже уявляла, що має бути та як у квартирі – все чітко в кольоровій гамі. Взагалі чудово знаю той район, думаю, що там буде гарний краєвид».

Наступний етап жеребкування по будинку на вул. Привокзальній, 30 відбудеться влітку 2023 року. Це вже 12 багатоповерхівка, що зводиться у Вінницькій громаді за Муніципальною програмою. Завдяки їй люди можуть придбати квартиру за найкращим співвідношенням ціна-якість на ринку первинної нерухомості

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook