У Вінниці відбулося безпекове навчання для працівників у сфері спорту

На базі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 для представників спортивної спільноти міста провели навчання на тему: «Ризики впливу вибухонебезпечних предметів, безпечна поведінка при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленню вибухонебезпечних предметів». Навчання проводили спеціалісти ГО «Асоціація саперів України». Слухачами стали керівники міських ДЮСШ та тренери-викладачі з різних видів спорту.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Кваліфіковані інструктори розповідали, як поводитись у надзвичайних ситуаціях. Також провели інструктаж, що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів, як діяти при потраплянні у зону обстрілу та наголосили на основних діях під час ядерної загрози.

«У наш час це необхідні навички, адже ми працюємо з дітьми та маємо бути готові до будь-яких ситуацій», – каже тренер-викладач із дзюдо та самбо МДЮСШ № 5 Олег Бузовський.

Директор МДЮСШ №1 Сергій Таранчук, зазначив, що під час екстреної ситуації, саме дорослі мають показувати приклад для дітей.

«Ми маємо показати нашим вихованцям, що важливо не впадати в паніку у стресовій ситуації. А для цього необхідно володіти певними знаннями та навичками, які допоможуть бути готовими до форс-мажорних ситуацій», – додав Сергій Таранчук.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що усі слухачі курсу отримали надзвичайно корисні знання.

«Ми дякуємо спеціалістам, які проводять такі навчання: попереджений – значить озброєний», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Зазначимо, що такі заняття вже проводили у Київській, Донецькій, Миколаївській, Львівській, Дніпропетровській та Закарпатській областях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook