У Вінниці в пологовому будинку виявили коронавірус

У Вінницькому міському клінічному пологовому будинку №2 знову виявили коронавірус у однієї з медсестер. Цю інформацію підтвердили у Департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради.  Інші випадки зараження наразі не підтвердились, пологовий будинок знову буде доступний для проділь після всіх досліджень, – кажуть у Департаменті.

– У  пологовому будинку №2 маємо позитивний результат на коронавірус у медичної сестри, вона зараз відсторонена від роботи, а контактні особи обстежуються. Ми обстежуємо пацієнток, що там перебувають і медичний персонал.  Акушерський корпус не працює. Станом  на сьогодні (1 червня – Авт.) інших випадків немає. Але ми маємо отримати всі результати, і  тільки тоді, пологовий будинок №2 буде включений в маршрут пацієнта, – заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Світлана Стефанкова.

За словами Світлани Стефанкової гінекологічне відділення нині працює,  Пологовий будинок  зараз на частковому карантині.

А тим часом у самому Вінницькому міському клінічному пологовому будинку №2 заперечують коронавірус у співробітниці закладу.

-Справа у тому, що спалаху у нас ніякого немає.  У жінки негативний результат,  – повідомила секретарка Вінницького міського клінічного пологового будинку №2 Людмила.

У Вінницькому пологовому будинку №2 це вже другий карантин через зараження персоналу. В перше пологовий зачинили на карантин в кінці березня через підтверджений коронавірус у медичної сестри, що заразила свого племінника та ще 4-х медпрацівників закладу.

Нагадаємо, мер Вінниці розповів про ситуацію у пологовому будинку, де у медсестри підтвердили коронавірус.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3.3K0 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.