У Вінниці просять облаштувати майданчики для вигулу собак у кожному мікрорайоні

В Єдиній системі місцевих петицій 28 травня зареєстроване нове звернення. Вінничанка Валентина Рудик просить облаштувати майданчики для вигулу собак у кожному мікрорайоні міста.

“Проблема досі актуальна, і турбує багатьох мешканців нашого міста: власники тварин обурюються, що у них немає спеціально призначеного місця для вигулу тварин, а інші—що собачі відходи не прибираються їх хазяїнами. Як власник собаки можу сказати, що велика кількість «собачників» дійсно готові прибирати за своїми улюбленцями, проте в них немає належного місця для того, щоб викидати відходи у спеціально призначені урни. А нести у пакетиках через всю вулицю собачі екскременти незручно”, – пише авторка петиції.

На її думку, проблема потребує термінового вирішення.

“Адже по-перше, Вінницю вважають найкомфортнішим містом України, проте незважаючи на це, у місті станом на 2020 рік є лише один майданчик для вигулу тварин. По-друге, Вінниця—туристичне місто. У високорозвинених країнах майданчики для вигулу собак—це те, без чого іноземці давно не уявляють свого життя, а ми вимушені виборювати право на комфортне існування роками, хоча це така річ, яка давно повинна бути присутня у кожному районі усіх міст країни. По-третє, ця проблема стосується абсолютно усіх, бо з нею кожен мешканець міста стикається щодня”, – додає вінничанка.

Нагадаємо, вінничанин збирає голоси під петицією за асфальтування вул.Кутузова.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

590 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.