У Вінниці стартували заходи із благоустрою територій

Комунальні служби Вінниці використовують кожну погожу днину для прибирання територій після зими. Не стоять осторонь цієї справи і квартальні комітети. Наразі мешканці приватного сектору вже приступили до міжсезонного благоустрою. Особливу увагу приділяють скверам, паркам, газонам та іншим місцям загального користування.

Про це Місто дізналось з сайту Вінницької міської ради.

У Вінниці стартували заходи із благоустрою територій

«Традиційний сезон весняних толок із генерального прибирання розпочався. Для його організації ми закупили понад півтори тисячі пакетів та 125 пар рукавичок. Відповідно уклали й угоду з «Ековіном» на вивіз сміття, – розповідає голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук. – Днями відповідні заходи з благоустрою вже відбулися на вул. Гайдамацька, що на Хуторі Шевченка та на вул. Ю. Левади – у мікрорайоні Сабарів».

Тут небайдужі мешканці спільно з представниками квартальних комітетів наводили лад у місцях загального користування. Загалом було вивезено близько двох десятків мішків із непотребом: від пластику до будівельного сміття.

«Дякуємо всім, хто навіть у ці непрості часи долучаються до такої необхідної справи і роблять наше місто ще чистішим та комфортнішим!» – каже голова Асоціації.

У перебігу цьогорічних весняних толок, відповідно до заявок, планується прибрати 92 території. З них 60 – силами членів квартальних комітетів, 18 – за допомогою департаментів міста, 14 – за участі працівників Асоціації. Активна фаза робіт стартує відразу з настанням сприятливих погодних умов, зазначила Наталія Панчук.

Фото. Вінбазар.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook